• Kuruluş ve Kurtuluşun
  Şehrine Hoşgeldiniz
 • Başkan Çetinbaş: Ülkemizi, çocuklarımızı ve gençliğimizi mutlu bir geleceğe birlikte hazırlayacağız

  Başkan Ali Çetinbaş: Ülkemizi, çocuklarımızı ve gençliğimizi mutlu bir geleceğe hep birlikte hazırlayacağız
  Teşkilat
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan, Anayasa Mahkemesinin Kuruluş Yıl Dönümü yemeğinde konuştu

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde, Anayasa Mahkemesinin 56. kuruluş yıl dönümü törenine katılan misafirlerle akşam yemeğinde bir araya geldi.
  Genel Başkan'dan
 • Başkan Tuğba Akbulut ve ekibinden Ali Çetinbaş’a ziyaret

  AK Parti Gediz İlçe Kadın Kolları Başkanı Tuğba Akbulut ve yönetim kurulu üyeleri, AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş’ı ziyaret etti. AK Parti Gediz İlçe Kadın Kolları Başkanı Tuğba Akbulut ve yönetim kurulu üyeleri, AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş’ı ziyaret etti. Ziyarette konuşan Başkan Ali Çetinbaş, teşkilat olarak 24 Haziran seçimlerine hazır olduklarını ifade etti. Çetinbaş, "Ziyaretimize gelen Gediz İlçe Kadın Kolları Başkanımız Tuğba Akbulut ve yönetim kurulu üyelerine nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Partimizin bugüne kadar gerçekleşen bütün başarılarında kadın kollarımızın emeği çok büyüktür. Davamız kutlu, hedefimiz büyük. Ülkemizi refah ve aydınlık yarınlara getirebilmek için Gediz Kadın Kollarımız 24 Haziran’a hazır" diye konuştu. Tuğba Karabulut, ziyaret sonrası Çetinbaş’da hediye takdim etti
  Teşkilat
 • AK Parti Hisarcık İlçe Teşkilatı, yeni binasında

  AK Parti Hisarcık İlçe Teşkilatı, yeni binasında AK Parti Hisarcık İlçe Teşkilatı’nın yeni binası düzenlenen törenle hizmete girdi. ilçe Teşkilat binasının açılışını AK Parti Kütahya Milletvekili İshak Gazel, AK Parti İl Başkanı Ali Çetinbaş ve Belediye Başkanı Fatih Çalışkan birlikte yaparken, açılış öncesi duayı Milletvekili İshak Gazel yaptı.
  Teşkilat
 • Başkan Çetinbaş ve Milletvekili Gazel Emet’in sorunlarını dinledi

  AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş ve Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanlık Divanı Katip üyesi ve AK Parti Kütahya Milletvekili İshak Gazel, Emet Termal Otel’de Sivil Toplum Kuruluşları ile yapılan toplantıda, Emet’in sorunları hakkında istişarelerde bulundu. AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş ve Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanlık Divanı Katip üyesi ve AK Parti Kütahya Milletvekili İshak Gazel, Emet Termal Otel’de Sivil Toplum Kuruluşları ile yapılan toplantıda, Emet’in sorunları hakkında istişarelerde bulundu
  Teşkilat
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan, Fener Rum Patriği Bartholomeos’u kabul etti

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde Fener Rum Patriği Bartholomeos’u kabul etti.
  Genel Başkan'dan
 • AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş, Miraç Kandili nedeniyle bir mesaj yayınladı.

  AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş, Miraç Kandili nedeniyle bir mesaj yayınladı. AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş, Miraç Kandili nedeniyle bir mesaj yayınladı. Çetinbaş, Miraç’ın, Peygamberimiz Hz. Muhammet’in (SAV) şahsında, insanlığın önüne açılan sınırsız bir yükseliş ufku olduğunu belirterek, Miraç Kandili’nin asırlardır coşkuyla kutlandığını ifade etti. Başkan Çetinbaş, "Mübarek üç ayları idrak ettiğimiz bu günlerde, içinde barındırdığı mübarek gecelerden olan ’Miraç Kandil’ini kutlamanın mutluluğu içerisindeyiz. Peygamberimiz Hz. Muhammet (SAV) şahsında insanlığın önüne açılan sınırsız bir yükseliş ufkunu simgeleyen bu gecenin özünde her türlü kötülükten arınma insanlığın yararına değerler üretme, fedakarlık, paylaşma, sorumluluk ve ilahi emirlere teslimiyet göstererek yüce mertebelere erişmek vardır.Miraç bir yükseliştir, bir hedeftir, hem maddi hem manevi alanda yükselmek çalışmak ve ilerlemekte. Miraç ilimde, ahlakta, sanatta, hukukta, iktisatta, medeni olmada kısacası insanlığa faydalı her alanda başarılı olmaktır. Miraç kötülükten iyiliğe, çirkinlikten güzelliğe, cimrilikten cömertliğe nefretten sevgiye, dağınıklıktan birliğe, ulaşmayı başarmaktır.Bu mübarek gecede yüce dinimiz İslam’ın ’yaratılanı severiz yaratandan ötürü’ prensibini hatırlayıp gönül kapılarımızı herkese açarak, sevgi, saygı ve hoş görü ortamının kurulmasına, birlik beraberlik ve kardeşliğimizin güçlenmesine, insani ve ahlaki meziyetlerin yaygınlaşmasına gayret göstermeliyiz. Tüm hemşehrilerimin Mübarek Miraç Kandili’ni tebrik eder, şehrimize ülkemize hayırlar getirmesini, İslam aleminin birlik ve beraberliğine, tüm insanlığın barış ve huzuruna vesile olmasını yüce Allah’tan niyaz ederiz" ifadelerini kullandı.
  Teşkilat
 • İslam Alemi olarak yeni bir manevi iklim olan mübarek

  Üç Aylarımız ve Regaip Kandili, rahmet ve bereket kapılarının ardına kadar açıldığı, yapılan duaların makbul olacağı kutsal zaman dilimleridir. Bu güzel gün ve gecelerde insanlarımız arasında sevgi ve kardeşlik, birlik ve beraberlik duygularının öne çıktığı müstesna günlerdir. Elimizi, gönlümüzü uzanabileceğimiz herkese, akraba ve dostlarımıza açmalı sevgi kardeşlik ortamının oluşması için, birliğimizin, dirliğimizin güçlenmesi için dualarımızı ...
  Teşkilat
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan, Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev ile ortak basın toplantısı düzenledi

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev ikili görüşmelerinin ardından, iki ülke arasındaki anlaşmaların imza törenine iştirak etti ve ortak basın toplantısı düzenledi.
  Genel Başkan'dan
 • Başkan Ali Çetinbaş: Yaşlılarımız bizim için yük değil, büyük bir servettir

  "Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde yaşlılık konusuna hassasiyetle eğilip, büyüklerimiz için devrim niteliğinde politikalar üretmekteyiz.
  Teşkilat

Kütahya Milletvekillerimiz

Belediye Başkanları

Teşkilatlardan