• Kuruluş ve Kurtuluşun
  Şehrine Hoşgeldiniz
 • “Türkiye’yi ekonomik savaşla mağlup edeceğini zannedenler bir kez daha yanılacak”

  "Türkiye’yi ekonomik savaşla mağlup edeceğini zannedenler bir kez daha yanılacak" AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş, "Bizi, dolarla, parayla, ekonomiyle korkutamayacaklarını aslında 15 Temmuz akşamı anlamaları gerekiyordu.
  Teşkilat
 • Merkez Yürütme Kurulu (MYK), Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında toplandı

  Merkez Yürütme Kurulu (MYK), Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplandı.
  Genel Başkan'dan
 • “Basın, demokrasimizin gelişmesinde önemli bir yere sahip”

  "Basın, demokrasimizin gelişmesinde önemli bir yere sahip" AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş, basının, demokrasinin gelişmesinde önemli bir yere sahip olduğunu kaydetti. Basın Bayramı nedeniyle açıklamalarda bulunan Çetinbaş, "Türk basınında sansürün kaldırılışının 108. yıl dönümü olarak kutladığımız Basın Bayramı’nda tüm basın mensuplarımızın bu anlamlı gününü en içten dileklerimizle kutluyoruz. Demokrasinin gelişmesinde önemi bir yere sahip olan, haber alma ve iletme özgürlüğünün en etkili aracı olan basınımız toplumsal yaşantımızın da vazgeçilmez bir parçasıdır. Basın ve medyamız yapıcı ve yerinde eleştiriler ile yol gösterici doğrulara, gerçekler ulaşmayı hedefleyici haberleriyle kamusal görevlerini büyük bir çabayla yerine getirirler. Basın ilkelerine bağlı, kişi hak ve hürriyetlerine saygılı, tarafsız ve objektif bir anlayış ile çalışan basınımız toplumun güvenini kazanması yanında kamu oyunundaki yanlış bilgilenmenin de önüne geçecektir. Toplumsal değerlere saygılı tarafsız bir anlayış ile görevini yerine getiren basınımız demokrasilerinin en büyük güvencesidir. Milletimize en doğru haberlerle ulaşmamızı sağlayan, bizlerin her alanda sesi olan değerli basın çalışanlarımıza, şükranlarımızı ve teşekkürlerimizi sunuyoruz. Ebediyete intikal etmiş tüm basın çalışanlarımıza ve gazetecilerimize Allah’tan Rahmet diliyoruz. Büyük bir fedakarlık ile görevlerine en iyi şekilde yapmaya çalışan bizleri ve toplumumuzu en doğru bilgi ve haberler ile aydınlatan tüm basın mensuplarımızın Basın Bayramı’nı kutlar görevlerinde başarılar dilerim" ifadelerini kullandı.
  Teşkilat
 • ALİ ÇETİNBAŞ: “GELİŞMİŞ BİR KÜTAHYA İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

  ALİ ÇETİNBAŞ: “GELİŞMİŞ BİR KÜTAHYA İÇİN ÇALIŞIYORUZ” AK Parti Kütahya İl Başkanlığı’nın “Seçim Değerlendirme ve İstişare Toplantısı”nda konuşan Ali Çetinbaş “Tüm kadrolarımızla daha kalkınmış ve gelişmiş bir Kütahya için çalışıyoruz. Parti teşkilatımızın, belediyelerimizin ve il genel meclisimiz ile ilimize en iyi hizmeti sunmanın gayreti içerisindeyiz.”
  Teşkilat
 • AK Parti’den istişare ve değerlendirme

  AK Parti Kütahya İl Başkanlığı’nın ’Seçim Değerlendirme ve İstişare Toplantısı’, Belediye Sosyal Tesisleri’nde gerçekleştirildi. Toplantıya AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş, Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, İl Genel Meclisi Başkanı Musa Yılmaz, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Esra Zeytin Sürücüoğlu, AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Batur, AK Parti İl Başkan Yardımcıları Osman Zeybek, Nurettin Kaplan ve Remzi Günay ile ilçe ve beldelerin belediye başkanları katıldı. Toplantıda bir konuşma yapan Başkan Ali Çetinbaş, "Tüm kadrolarımızla daha kalkınmış ve gelişmiş bir Kütahya için çalışıyoruz. Parti teşkilatımızın, belediyelerimizin ve il genel meclisimiz ile ilimize en iyi hizmeti sunmanın gayreti içerisindeyiz. 24 Haziran Cumhurbaşkanılığı ve Milletvekilliği seçimlerinin ardından, ’seçim tamam, hizmete devam’ parolasıyla çalışmalarımızı durmaksızın sürdürüyoruz. AK Parti yerel yönetim kadrolarının başında olan başkanlarımızla birlikte 24 Haziran seçimlerinin sonrasını ve önümüzdeki süreçte Kütahyamıza en iyi şekilde hizmeti sunmak ve yapılacak çalışmalarımızın istişare ve değerlendirmesini yaptık. AK Parti iktidarlarının yerelde belediyelerde hizmeti vatandaşa götürmedeki başarısı ortadadır. Şehirlerimiz, alt yapı hizmetleri başta olmak üzere sosyal, kültürel ve tarihe hizmet ve projelerle yepyeni bir kimliğe kavuşmuştur. Elbette bunları yeterli görmüyoruz. Vatandaşımız her zaman hizmetin en iyisine layıktır" diye konuştu
  Teşkilat
 • Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK) toplantısı sona erdi

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında düzenlenen Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK) toplantısı sona erdi.
  Genel Başkan'dan
 • Başkan Ali Çetinbaş: Halkımızın hizmetindeyiz, onlarla birlikte olmaya devam edeceğiz

  Başkan Ali Çetinbaş: Halkımızın hizmetindeyiz, onlarla birlikte olmaya devam edeceğiz AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş, partinin yürütme kurulu üyeleri ve ilçe başkanlarıyla istişare ve değerlendirme toplantısı düzenledi. Başkanlarla 24 Haziran seçimlerini değerlendirdiklerini belirten Başkan Çetinbaş, teşkilat olarak bundan sonra da halka içinde ve halkla olmaya devam edeceklerini ifade etti. Çetinbaş, "Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin başkanıdır ve biz 3 milletvekilimizle hem Kütahya’nın hizmetlerini hem de yasama faaliyetlerini yerine getireceğiz. Hemşehrilerimiz güven ve istikrarı tercih etmiş, kim kendilerine daha iyi hizmet eder? Kim kendi içlerinde taşıdığı değerlere daha yakın ve daha saygılıdır? Bunu ferasetiyle sandıkta ortaya koymuştur. Cumhur ittifakı içerisinde kıymetli Kütahyalı hemşehrilerimizin Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a göstermiş oldukları yüzde 72’ye yakın oy oranı, yani 10 kişiden 7 kişinin tercih etmiş olması bizleri Kütahyalı olarak bir kat daha memnun etmiştir. Açıkça ifade etmem gerekirse belki de birçok Anadolu şehrinde yaşanan durumun üstünde olan bu oran Kütahyalı’nın nasıl kendi değerlerine sahip liderinin, milletin adamının yanında durduğunu açıkça göstermiştir. Halkımız seçimlerde bize bir mesaj verdi. Biz bu mesajı aldık ve arkadaşlarımızla birlikte kapsamlıca değerlendirdik. Teşkilat olarak bundan sonra da halkın içinde ve halkımızla olmaya devam edeceğiz. Bizim halkımızdan kopma gibi bir durumumuz söz konusu olamaz" diye konuştu.
  Teşkilat
 • Başkan Ali Çetinbaş: Allah, milletimize 15 Temmuz gecesini bir daha yaşatmasın

  Başkan Ali Çetinbaş: Allah, milletimize 15 Temmuz gecesini bir daha yaşatmasın AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş, İhlas Haber Ajansı (İHA) ve Kütahya Belediyesinin işbirliği ile 15 Temmuz darbe girişiminin ikinci yıl dönümünde açılan ’Oradaydık, unutmadık, unutturmadık’ isimli fotoğraf sergisini gezdi. Sevgi Yolu’ndaki sergiyi gezerek, fotoğraflarla ilgili İHA Temsilcisi Hüseyin Efe’den bilgi alan Çetinbaş, "Sergiyi komple gezdim. İhlas Haber Ajansımızın 15 Temmuz’da milletimizin nasıl vatanına ve devletine sahip çıktığını, görsel yansımasını Kütahya’mızın Cumhuriyet Caddesinde ortaya koyduğunu görüyorum. Ben biliyorum ki bunlar binlerce fotoğraftan seçilmiş onlarcası. İşte kiminin ağabeyi, kiminin anası, babası, belki de okuma yazma bile öğrenmemiş çocuklar hain darbe girişimi neticesinde, demokrasi nöbetleri vasıtasıyla okuma yazma öğrenmeden devletlerine, vatanlarına sahip çıkmayı öğrendiler. Top yekün bir mücadelenin belki bir gece gözüküyor ama sonuçları itibarıyla çok büyük mücadelenin fotoğraflara yansıması halini görüyoruz. Etkilenmemek, duygulanmamak elde değil. Cenab-ı Allah böyle bir gece, böyle günler bu milletin çocuklarına bir daha göstermesin. Ben bu süre içerisinde ve yapmış olduğu çalışmalarda doğru habercilik ve doğru şekilde yansıtma adına gayret gösterdiğini, görevimiz boyunca müşahede ettiğimiz İhlas Haber Ajansı’nı ve tüm çalışanlarını bu vesileyle tebrik ediyorum. Başarılı çalışmalarının devam etmesini niyaz ediyorum. Biliyorsunuz belirli dönemlerde belirli haber ajanslarının ve basın mensuplarının ülkemiz içerisinde algı operasyonuna, o da yetmezmiş gibi vesayet odağı haline gelmesini bile biz müşahede ettik. Ama hadiseleri gerçekleştiği ve doğru bir şekilde yayılmasını ve yayınlanmasını sağlayan haber ajanslarımız var. Bunlardan belki de en önemlilerinden biri İhlas Haber Ajansı. Bugün 2 yıl önce özellikle metropollerde ve Anadolu’nun bütün şehirlerinde darbe gecesi çekilmiş veya demokrasi nöbetleri sırasında çekilmiş birçok fotoğraf görüyoruz. Bunlar çok kıymetli hatıralar. Belki gelecek nesillere kalacak. Bugün çok taze ikinci yılını yaşıyoruz. Ama belki bu eserler 20 yıl sonra da farklı alan ve mezralarda sergilenecek. Sizleri tebrik ediyorum. Bu akşam gerçekleştireceğimiz anma merasimimiz ve simgesel demokrasi nöbetimiz de çok önemli. Hatıralarımız ve acılarımız çok taze. Bunları iyi hissedebilirsek doğru hamlelerle ülkemizin normalleşmesi, bu süreci daha normale taşımamız adına hareket ederiz diye düşünüyorum” diye konuştu.
  Teşkilat
 • Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK) toplantısı başladı

  Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK) Genel Başkan ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında bir araya geldi.
  Genel Başkan'dan
 • AK Parti’li vekiller mazbatalarını aldı

  AK Parti’den Kütahya milletvekili seçilen Ahmet Tan, İshak Gazel ve Ceyda Çetin Erenler mazbatasını aldı. Kütahya Adliyesi’ne gelerek mazbatalarını İlçe Seçim Kurulu yetkililerinden Tan, Gazel ve Erenler, seçim sonuçlarının Kütahya ve Türkiye’ye olmasını temennisinde bulundular. AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş, yaptığı açıklamada, "24 Haziran’ da gerçekleştirilen cumhurbaşkanlığı ve milletvekilli seçimleri sonuçlarında siyasi partimizden Kütahyalı hemşehrilerimizin teveccühü ile ortaya çıkan netice itibari ile üç kıymetli milletvekillerimizin bugün teşkilat mensuplarımız ve belediye başkanımızla beraber mazbatalarını almaya geldik. Yapacak oldukları hizmetlerde şehrimizin adına takip edecekleri meselelerde ve yasama faaliyetlerinde kendilerini mahcup etmesin birbirleri ile olan hukukları en üst seviyede Kütahya sevdasında, Kütahya paydasında AK Partimiz ile birlikte birleşerek büyümesi gerektiği kanaatindeyim. Çıkmış oldukları bu yolda teşkilatımızın milletvekillerinin arkasında tam destek olacağına bilinmesini isterim. Bu yeni yasama döneminde kurulacak hükümetimizle birlikte Kütahya’mıza yapacağımız çok iş olduğunu takip edeceğimiz çok mesele olduğunu biliyoruz. Bugün de başlamak suretiyle bunlarla alakalı çalışmalarımız inşallah devam edecek. 24 Haziran seçimlerinde milletvekili ile alakalı Kütahyalı kardeşlerimizin göstermiş olduğu teveccühe şükranlarımı sunuyorum. Teşkilatımızı ve milletvekillerimizin yapmış olduğu çalışmalardan dolayı teşekkür ediyorum” diye konuştu. Mazbata teslim törenine Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, Kütahya İl Genel Meclisi Başkanı Musa Yılmaz, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mehmet Eşsiz, AK Parti İl Kadın Kolları Başkan Vekili Şule Bilgili, AK Parti Kütahya İl Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Batur ile partililer katıldı. (
  Teşkilat

Kütahya Milletvekillerimiz

Belediye Başkanları

Teşkilatlardan