• Kuruluş ve Kurtuluşun
  Şehrine Hoşgeldiniz
 • M.İlçe Başkanlığı görevine seçilen Mehmet Eşsiz,görevini parti binasında düzenlenen törenle devraldı

  "Aşkı millet, sevdası Kütahya olanan hizmete vedası olmaz. Bugün AK Parti İl binamızda, Merkez İlçe Başkanlığı devir-teslim törenini gerçekleştirdik. 6. olağan kongremizde görevi tevdi eden AK Parti Merkez İlçe Başkanımız Cevdet Korkmaz’a ve değerli yönetimine bugüne kadar göstermiş olduğu ...
  Teşkilat
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan, Uluslararası Şehir ve Sivil Toplum Kuruluşları Zirvesi’nde konuştu

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı himayelerinde Esenler Belediyesi'nin ev sahipliğinde Yıldız Teknik Üniversitesi (YTÜ) Davutpaşa Kongre Merkezi'nde düzenlenen "Uluslararası Şehir ve Sivil Toplum Kuruluşları Zirvesi"nde konuştu.
  Genel Başkan'dan
 • AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş,ilçe kongrelerinin bu hafta sonu tamamlanacağını ifade etti

  AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş, ilçe kongrelerinin bu hafta sonu tamamlanacağını ifade etti. AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş, ilçe kongrelerinin bu hafta sonu tamamlanacağını ifade etti. Çetinbaş, yaptığı açıklamada, Cuma günü Domaniç, Cumartesi günü de Hisarcık ve Emet ilçe kongrelerinin gerçekleştirileceğini dile getirdi. Çetinbaş, Domaniç’te Ahmet Özoğul, Hisarcık’ta Ali Var ve Emet’te de Hüseyin Doğan’ın aday olduğunu listelerle seçimlerin gerçekleştirileceğini belirtti. Kütahya merkez ilçe ve 8 ilçede kongrelerin tamamlandığını belirten Başkan Çetinbaş, "Genel kurullarımız gerçekten bir bayram havasında geçiyor. Bu hafta sonu itibariyle 13 ilçemizin tamamında kongrelerimizi tamamlamış olacağız. Kongrelerimizde ortalama yüzde 30 oranında yenilenme oldu. Aramıza yeni katılan ve katılacak olan arkadaşlarımıza başarılar diliyorum. Listelerde yer almayan arkadaşlarımızla ilgili herhangi bir kırgınlık olmamıştır. Bu sebeple kendilerine hassaten teşekkür ediyorum" diye konuştu. Çetinbaş, Kütahya İl Başkanlığı Kongresi’nin de Genel Merkezin belirleyeceği bir tarihte, muhtemelen de Aralık ve Ocak aylarında yapılacağını sözlerine ekledi.
  Teşkilat
 • BENLİK YAPAN METAL YORGUNUDUR

  ALİ ÇETİNBAŞ SİYASİ ÇEVRELERE NET MESAJ VERDİ; BENLİK YAPAN METAL YORGUNUDUR AK Parti il başkanı Ali Çetinbaş “metal yorgunundan kasıt, yapılanları kendinden menkul sanan zihniyettir. Bu anlayışta kim olursa olsun gider” diye konuştu. Çetinbaş Kütahya’daki anket söylentileri için, “bu normal bir teamüldür” dedi.
  Teşkilat
 • AK Parti Kütahya Merkez İlçe Başkanlığı’nın 6.Olağan Genel Kurulu’nda başkanlığa Mehmet Eşsiz seçild

  Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Kütahya teşkilatlarının girdiği her seçimde yeni bir başarı elde ettiğini dile getirerek...
  Teşkilat
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan, Uluslararası Medeniyetler Şurası Açılışı’nda konuştu

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İbn Haldun Üniversitesi'nde düzenlenen Uluslararası Medeniyetler Şurası'nın Açılışı’nda konuştu.
  Genel Başkan'dan
 • AK Parti Şaphane İlçe Başkanlığı’nın 6.Olağan Genel Kurulu’nda mevcut başkan Murat Çakır oldu

  Yıldız, ’’Şaphane’de görmüş olduğum bu birlik ve beraberlik beni oldukça memnun etti. Son seçimlerde yüzde 70 gibi bir oy oranıyla AK Partiye destek veren bu şirin...
  Teşkilat
 • Adil Biçer, AK Parti Simav İlçe Başkanı oldu

  AK Parti Simav İlçe Başkanlığı’nın 6.Olağan Genel Kurulu gerçekleştirildi., Simav Yeni Belediye Düğün Salonu’nda yapılan kongreye, Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Taner Yıldız, AK Parti Kütahya milletvekilleri Ahmet Tan, İshak Gazel ve Vural Kavuncu ile AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş, Kütahya Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, İl Genel Meclisi Başkanı Musa Yıldız, Kütahya AK Parti Kütahya İl Kadın Kolları Başkanı Ceyda Çetin, AK Parti Kütahya İl Gençlik Kollar Başkanı Ahmet Batur, belediye başkanları ve çok sayıda partili katıldı.
  Teşkilat
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan, Gine Cumhurbaşkanı Conde ile görüştü

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Gine Cumhurbaşkanı Alpha Conde ile bir araya geldi.
  Genel Başkan'dan
 • “BU KUTLU DAVANIN HİZMETKÂRI KADINLARDIR”

  İl Kadın Kolları Ekim ayı toplantısına katılan İl Başkanı Ali Çetinbaş, kadınların AK Parti davası için çok önem arz ettiğini söyledi. Çetinbaş “Bir insanın davası varsa derdi de var demektir, derdi olan insan özellikle derdi millet olan insan davası için her fedakârlığı yapar. Gün gelir ailesinden gün gelir sağlığından gün gelir sosyal hayattan fedakârlık eder tüm zamanını eforunu dava için hizmet için harcayan hanım kardeşlerimize teşekkür ediyor, bu kutlu yürüyüşte başarılar diliyorum.” diye konuştu.
  Teşkilat

Kütahya Milletvekillerimiz

Belediye Başkanları

Teşkilatlardan