×

Ak Parti Kütahya İl Başkanlığı'na ~ KM uzaklıktasınız.

Yol Tarifi Al

Fax: (274) 224 44 41

 • Kuruluş ve Kurtuluşun
  Şehrine Hoşgeldiniz
 • Birlikte Başardık!
  Kütahya AK İcraatlar
 • AK Parti İl Başkanı Çetinbaş: İlçeler Arası Ayrımcılığa Asla İzin Vermeyiz

  Ak Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş, bakış açısı olarak, bütün ilçelerin birbirinden farkının olmadığını söyledi. İl Başkanı Ali Çetinbaş, AK Parti Milletvekili Şükrü Nazlı ile birlikte teravih namazı sonrası ziyaret amacıyla geldiği Hisarcık ilçesinde açıklamalarda bulundu. 12 ilçeye bakış açılarında bütün ilçelerin birbirinden farkının olmadığına vurgu yapan Çetinbaş, açıklamasında şu görüşlere yer verdi: ”Ne zaman ziyarete gelsek birlikte olmaktan mutlu olduğumuz ve mutlu ayrıldığımız Hisarcık’ta ilçe Başkanı ve Belediye Başkanı ile beraberiz. Ramazan bütün duyguların normal aylardan daha yüksek seviyede yaşandığı bir bağışlanma ve mağfiret ayı. Bu manada bugün burada öğrendik ki Belediye Başkanımız Hisarcıklı hemşerilerimizle Ramazan münasebetiyle her akşam bir mahallemizde iftar ediyor. Kardeşlik hukukunu ortaya koyuyor. Şunu ifade etmek isterim ki...
  Teşkilat
 • Başbakan Yıldırım, Irak Kürt Bölgesel Yönetimi Başkanı Barzani’yi kabul etti

  Başbakan Binali Yıldırım, Çankaya Köşkü'nde Irak Kürt Bölgesel Yönetimi (IKBY) Başkanı Mesut Barzani'yi kabul etti.
  Genel Başkan'dan
 • Başkan Ali Çetinbaş‘tan İl Yönetim Kurulu Üyelerine İftar

  AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş, partinin il yönetim kurulu üyelerine iftar yemeği verdi. Çınar Otel’deki iftara AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk de katıldı. İftar sonra bir konuşma yapan Başkan Ali Çetinbaş, "Rabbim, bugün buraya katılan herkesten razı olsun. İnşallah burada oluşturulan bu birliktelik, hayatın içerisine de akseder ve hep birlikte bir vahdet bilinciyle yeryüzünde rabbimizin barışını ve adaletini hakim kılarız" diye konuştu.
  Teşkilat
 • Başkan Ali Çetinbaş: Siyaset Akademisi Başlıyor

  AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş, AK Parti Siyaset Akademisi’nin Temmuz ayında başlayacağını ifade etti. Kayıt müracaatlarının 1 Temmuz gününe kadar yapılabileceğini belirten Çetinbaş, "Genel Merkezimiz Ar-Ge Başkanlığı tarafından düzenlenen Siyaset Akademisi yeni dönem ‘’Büyük Güç Türkiye’’ Eğitim Programı Temmuz ayı içinde eğitimine başlayacaktır. Bu kapsamda AK Parti Kütahya İl Başkanlığı olarak Siyaset Akademisi eğitim programına kayıtlarımız başlamıştır. Kayıt müracaatları 1 Temmuz 2016 tarihi ve saat 16.00’ya kadar il başkanlığımıza yapılacaktır. 18 yaşını doldurmuş tüm vatandaşlarımız kayıt yaptırabilirler. 657 sayılı devlet memurları kanunu 7. Maddesi gereği bu kanuna tabi olan vatandaşlarımız programa katılım sağlayamayacaklardır. Vatandaşlarımız konu le ilgili olarak ’www.siyaset akademisi.org.’ internet sitesinden ayrıntılı bilgi edinebilirler" diye konuştu.
  Teşkilat
 • Başkan Ali Çetinbaş Ve Milletvekillerinden Vali Nayir’e Hayırlı Olsun Ziyareti

  AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş ve AK Parti Kütahya milletvekilleri, Vali Ahmet Hamdi Nayir’e ’hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu. AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş, Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Katip üyesi ve AK Parti Kütahya Milletvekili İshak Gazel, TBMM Çevre ile İçişleri Komisyonu üyesi ve AK Parti Kütahya Milletvekili Mustafa Şükrü Nazlı, TBMM Sağlık, TBMM Kamu İktisadi Teşebbüsleri Komisyonu üyesi ve AK Parti Kütahya Milletvekili Ahmet Tan ve TBMM Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu Başkanı ve AK Parti Kütahya Milletvekili Vural Kavuncu ile birlikte, Vali Ahmet Hamdi Nayir’e ’hoş geldin’ ziyaretinde bulundu.
  Teşkilat
 • Başbakan Yıldırım, Katar Belediye ve Çevre Bakanı El-Rumaihi’yi kabul etti

  Başbakan Binali Yıldırım, Katar Belediye ve Çevre Bakanı Muhammed Bin Abdullah El-Rumaihi'yi, kabul etti.
  Genel Başkan'dan
 • Ali Çetinbaş: Kurucu Genel Başkanımıza Gönülden Bağlıyız

  Ak Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş, AK Parti Kütahya Teşkilatları’nın kurucu Genel Başkan Recep Tayyip Erdoğan’a gönülden bağlı olduğunu dile getirdi. Başkan Çetinbaş, "AK Parti gönlü Türkiye sevdalısı, geriye kalan her şeyden fedakarlık yapan insanların siyaset yaptığı bir parti.Günde 3-4 saat istirahat ederek, ailelerinden fedakarlık yaparak bu işler yapılıyor. Allah, buna göre bereketini veriyor. Allah, bizlere hata yaptırmasın. Her birimizin istikametini doğru eylesin. AK Parti Kütahya teşkilatları dün olduğu gibi, bugün de kurucu Genel Başkanımız, Liderimiz ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a gönülden bağlıdır. Bu bağlılık teşkilatımızın her bir ferdinin kendi gönlünde ve kalbinde taşıdığı büyük sevgi ve sevdadan ileri gelir. Bundan dolayı Cumhurbaşkanımızın ağzından ne çıkarsa, ne söylerse bizler için hemen yerine getirilmesi emir mertebesindedir" ifadelerini kullandı.
  Teşkilat
 • AK Parti İl Başkanı Ali Çetinbaş İstanbul’daki Hain Saldırıyı Kınadı

  İstanbul Vezneciler’deki hain saldırıda şehit olan polislere ve vatandaşlara Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar dileyen AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş, "Milletimizin başı sağolsun. Ramazan ayında bu alçak terör saldırısını gerçekleştirenleri lanetliyorum" dedi. Türkiye üzerinde oynanan en alçakça oyunlardan birinin terör olduğuna işaret eden Ali Çetinbaş, "Bunlar insan olamaz. İnsan olanlar, insana ait özellikleri taşıyanlar böylesi eylemleri yapamazlar. Hele Müslüman bir insan hiç olamazlar. Bu mübarek günlerde bile anaların yüreğine evlat acısı düşüren, masum çocukları babasız bırakan katillerin hesabı da tarih önünde elbet görülür. Hayatlarının baharında masum insanların katledilmesi, terörün nasıl bir insanlık suçu olduğunu herkese bir kez daha anlatmaktadır. Tüm dünyanın bu hain saldırıları yapanların gerçek yüzünü ve insani değerlerden ne kadar uzak olduklarını görmesini umut ediyorum" diye konuştu.
  Teşkilat
 • Başbakan Yıldırım, Macaristan Dışişleri ve Dış Ticaret Bakanı Szijjarto’yu kabul etti

  Başbakan Binali Yıldırım, Macaristan Dışişleri ve Dış Ticaret Bakanı Peter Szijjarto'yu kabul etti.
  Genel Başkan'dan
 • Ali Çetinbaş Şehit Askerlerimiz İçin Taziye Mesajı Yayınladı

  AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş, Van’ın Çaldıran ilçesinde meydana gelen patlamada şehit düşen binbaşı ve 5 silah arkadaşı için taziye mesajı yayınladı. Başkan Çetinbaş, mesajında, "Şehitlerden Çaldıran İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Binbaşı Kıvanç Cesur ve silah arkadaşının hain bir terör saldırısı neticesinde şehit olmasından derin bir üzüntü duydum. Halkın güvenliği, ülkenin huzuru ve esenliği için şehit olan Cesur ve askerlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Şüphesiz ki milletimiz kahraman şehitlerimizi hiçbir zaman unutmayacak, sonsuza kadar saygı ve sevgiyle hatırlayacaktır. Aziz şehitlerimizin acılı ailelerine ve Türk Silahlı Kuvvetleri’mize başsağlığı ve sabırlar dilerim" diye belirtti.
  Teşkilat

Kütahya Milletvekillerimiz

Belediye Başkanları

Teşkilatlardan