• Kuruluş ve Kurtuluşun
  Şehrine Hoşgeldiniz
 • AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş: 8 ilçe başkanımız değişiyor

  AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş, partilerinin 13 ilçe başkanlığı için çalışmalarının tamamlandığını belirterek, 5 ilçe başkanı ile yola devam edeceklerini, 8 ilçe başkanının ise değişeceğini ifade etti.
  Teşkilat
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan, İstanbul il teşkilatı ile istişare toplantısına katıldı

  Cumhurbaşkanı ve Genel Başkan Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul il teşkilatı ile 2019 seçimlerine hazırlık çerçevesinde istişare toplantısına katıldı.
  Genel Başkan'dan
 • “Güçlü ve sağlam bir ekip kuracağız”

  AK Parti İl Başkanı Ali Çetinbaş, geçtiğimiz gün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlığında gerçekleştirilen ‘117. AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’ sonrası gazetemize yaptığı özel açıklamasında Merkez İlçe Başkanlığının da aralarında bulunduğu dokuz Başkanlık İlçe Başkanlığı için mülakatlara bugün itibariyle başlayacaklarını söyledi.
  Teşkilat
 • Altıntaş AK Parti Teşkilatı’nda ilçe kongresi öncesi başkan adayının belirlenmesi için temayül yokla

  Altıntaş AK Parti Teşkilatı’nda ilçe kongresi öncesi başkan adayının belirlenmesi için temayül yoklaması yapıldı.
  Teşkilat
 • TAVŞANLI AK PARTİ‘DE TEMAYÜL YOKLAMASI

  AK Parti Tavşanlı İlçe Teşkilatında, ilçe başkanlığı için temayül yoklaması yapıldı. AK Parti Tavşanlı İlçe Teşkilatı'nda, İlçe Başkanlığı için temayül yoklaması ve istişaresi gerçekleştirildi. Temayüle resmen adaylığını açıklayan adaylar arasında yoklama gerçekleşti. Temayüle adaylığı koyan isimler; Bilal Kıyak, Yasin Demirci, Halil Kuyucak, Abdullah Arısoy, Mehmet Ali Gümüşsoy oldu. İl Koordinatörü Mehmet Nil Hıdır ve İl Başkanı Ali Çetinbaş, Tavşanlı Ak Parti İlçe Başkanı Hilmi Gümüş, Belediye Başkanı Mustafa Güler, Ak Parti İl Kadın Kolları Başkanı Ceyda Çetin Erenler, Ak Parti Tavşanlı Kadın Kolları Başkanı Elmas Göktaş, Kütahya Gençlik Kolları İl Başkan Ahmet Batur, Belde Belediye Başkanları ve parti üyeleri, Tepecik Belediye Başkanı Adnan Korkmaz, Kuruçay Belediye Başkanı Erhan Demiray Gençlik Kolları Başkanı Kadir Kırcı’nın katılımlarıyla Tavşanlı ilçe Teşkilatında temayül yoklaması gerçekleştirildi. Temayüle AK Parti eski İlçe Başkanı Mümtaz Serdaroğlu, Mehmet Demir, Mehmet Karaduman, ve Nejat Tüfek'te katıldı. Yapılan oylamanın sonuçları genel merkeze gönderildi.
  Teşkilat
 • Bakanlar Kurulu toplandı

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığındaki Bakanlar Kurulu toplantısı sona erdi.
  Genel Başkan'dan
 • Şaphane AK Parti’de temayül yoklaması

  Şaphane AK Parti’de temayül yoklaması Şaphane AK Parti Teşkilatı’nda ilçe kongresi öncesi başkan adayının belirlenmesi için temayül yoklaması yapıldığı bildirildi.
  Teşkilat
 • Hisarcık AK Parti’de temayül yoklaması

  Hisarcık AK Parti’de temayül yoklaması Hisarcık AK Parti Teşkilatında ilçe kongresi öncesi başkan adayının belirlenmesi için temayül yoklaması yapıldığı bildirildi.
  Teşkilat
 • Milli Güvenlik Kurulu (MGK) toplandı

  Milli Güvenlik Kurulu (MGK) toplantısı sona erdi.
  Genel Başkan'dan
 • Emet AK Parti’de temayül yoklaması

  Emet AK Parti’de temayül yoklaması Emet AK Parti İlçe Teşkilatı’nda temayül yoklaması ve mülakatlar gerçekleştirildi.
  Teşkilat

Kütahya Milletvekillerimiz

Belediye Başkanları

Teşkilatlardan