×

Ak Parti Kütahya İl Başkanlığı'na ~ KM uzaklıktasınız.

Yol Tarifi Al

Fax: (274) 224 44 41

 • Kuruluş ve Kurtuluşun
  Şehrine Hoşgeldiniz
 • Birlikte Başardık!
  Kütahya AK İcraatlar
 • AK Parti’den Habil Yılmaz ve Raşit Arkaç’a ziyaret

  AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş ve partinin bazı yönetim kurulu üyeleri, Kübaş ve Sultan Market Yönetim Kurulu Başkanı Habil Yılmaz ile İnci Pastaneleri işletmesi Yönetim Kurulu Başkanı Raşit Arkaç’ı iş yerlerinde ziyaret ettiler. Ziyaretlerde konuşan Başkan Çetinbaş, 2 kurumun çalışanlarına, 15 Temmuz sürecindeki destekleri sebebiyle teşekkür etti. Çetinbaş, "FETÖ’nün darbe girişimi sonrası ülkemizin her yerinde olduğu gibi Kütahya’mızda sosyal ve ekonomik hayatın hızla normalleştiğini memnuniyetle görmekteyiz. Vatandaşlarımız, esnafımız, iş adamlarımız günlük yaşantılarına her hangi bir olumsuzluk yaşamadan devam etmekte vatandaşımız alışverişine, esnafımız ticaretine, iş dünyamız yatırımlarını hız kesmeden sürdürmektedir. Bu da gösteriyor ki...
  Teşkilat
 • Başbakan Yıldırım, Suudi Arabistan Veliaht Prensi Muhammed bin Nayif onuruna akşam yemeği verdi

  Başbakanlık kaynaklarından alınan bilgiye göre, Başbakan Binali Yıldırım, Türkiye'ye resmi ziyaret gerçekleştiren Veliaht Prens Muhammed bin Nayif ile baş başa ve heyetler arası görüşmelerin ardından, onuruna verdiği akşam yemeğinde bir araya geldi.
  Genel Başkan'dan
 • Ali Çetinbaş: Şehit ve gaziler; toprağı vatan, insanı ulus yapan değerlerdir

  AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş, "Vatan savunmasında, şehit ve gazi olmak kadar güzel bir kavram olamaz. Şehit nurlanmış, gazi onurlanmış askerdir" dedi. Gaziler Günü dolayısıyla açıklamalarda bulunan Başkan Çetinbaş, demokrasiyi tüm kurum ve kurallarıyla tesis etmek, demokrasiden, hukuktan ve özgürlüklerden taviz vermeksizin Türkiye’yi daha da güçlendirmek için gece gündüz çalışmaya devam edeceklerini dile getirdi.
  Teşkilat
 • Başkan Ali Çetinbaş: Türkiye’nin geleceğine yapılan en büyük yatırım, eğitime yapılan yatırımdır

  AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş, eğitime yapılan yatırımın, Türkiye’nin geleceğine yapılan en büyük yatırım olduğunu ifade etti. "Yeni ve büyük Türkiye yolunda, çocuklarımızı ve gençlerimizi yarınlara en iyi biçimde hazırlamakta, emin adımlarla hedeflerimize doğru ilerlemekteyiz" diyen Başkan Çetinbaş, "Eğitim-öğretim yılına başlarken, geleceğin teminatı gençlerimizin ve çocuklarımızın onlara...
  Teşkilat
 • Başkan Ali Çetinbaş: Bayramlar; dargınların barışarak hasretle kucaklaştığı istisnai günlerdir

  AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş, bayramların; dargınların barışarak hasretle kucaklaştığı istisnai günler olduğunu ifade etti. Kurban Bayramı sebebiyle bir kutlama mesajı yayınlayan Çetinbaş,"Yüreklerimizde kurulan gönül köprüleriyle uzağı yakın eden bayramlar, dostluğu,...
  Teşkilat
 • Başbakan Yıldırım, Suudi Arabistan Veliaht Prensi Muhammed bin Nayif’i resmi törenle karşıladı

  Başbakan Binali Yıldırım, Suudi Arabistan Veliaht Prensi Muhammed bin Nayif bin Abdülaziz Al Suud'u resmi törenle karşıladı.
  Genel Başkan'dan
 • Nizamiye Kur’an Kursu’na yeni hizmet binası

  Kütahya Müftülüğü Nizamiye Kur’an Kursu’nun 100 öğrenci kapasiteli yeni hizmet binasının temeli törenle atıldı. Törene Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş, Belediye Başkan Yardımcıları Ali İhsan Ertaş, Murat Arık ve Fatih Kölgeli ile Kütahya İl Müftü Yardımcısı Ali Osman Orum ve mahalle sakinleri katıldı. Törende konuşan Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, "Benim AK Parti Kütahya İl Başkanı olduğum zamanda burası için taleplerimiz olmuştu ama bir türlü engeller aşılamamıştı. Ama şimdi çok şükür buranın temelini atıyoruz, şimdiden şehrimize hayırlı uğurlu olsun" dedi. AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş da, binasının bir an önce tamamlanarak, halkın hizmetine sunulması temennisinde bulundu. 4 kattan oluşacak olan 100 öğrenci kapasiteli Kur’an Kursu hizmet binasının 2 milyon TL’ye mal olacağını belirtildi.
  Teşkilat
 • Kütahya’da ’15 Temmuz Milli İradenin Yükselişi’ konulu fotoğraf sergi

  AK Parti Kütahya İl Başkanlığı tarafından ’15 Temmuz Milli İradenin Yükselişi’ konulu fotoğraf sergisi açıldı. Törende konuşan AK Parti İl Başkanı Ali Çetinbaş, 15 Temmuz’un ülkede bir milat olduğunu belirterek, "Bu fotoğraflar sadece bir resim ve tablo’dan ibaret değil, bu fotoğraflar bir tarih,bu fotoğraflar bir destan.15 Temmuz şehitleri ve gazileri, bu ülkeye, çocuklarımıza bir miras bıraktılar. O mirasta demokrasi ve istiklale nasıl sahip çıkılacağının mirasıdır. Bu fotoğraflar geleceğimizin, Türkiye’nin ve Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin ilelebet yaşayabilmesinin bir garantisidir. Aynı zamanda Birlik beraberliğimize vesile olan bu önemli direniş dünya demokrasi tarihine geçecek ve Milletimiz 15 Temmuz’u asla unutmayacaktır. Bu vesileyle 15 Temmuz şehitlerimizi rahmetle anıyor, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum. Ve bu serginin açılışında Emeği geçen tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum" diye konuştu. Sera AVM’deki serginin 11 Eylül Pazar gününe kadar gezilebileceği belirtildi.
  Teşkilat
 • Başbakan Yıldırım, Letonya Dışişleri Bakanı Rinkevics’i kabul etti

  Başbakan Yıldırım, Letonya Dışişleri Bakanı Edgars Rinkevics’i kabulde, Letonya’nın 15 Temmuz'da sergilediği dayanışmayı takdir ettiklerini, Leton makamlarının kanlı terör örgütü ile mücadele konusunda göstereceği işbirliğinin önem arz ettiğini belirtti.
  Genel Başkan'dan
 • Ali Çetinbaş: Türkiye hiçbir terör örgütü karşısında diz çökmez

  AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş, "Millet olarak, teröristlere ve terörist eylemlerine karşı, tefrikaya düşmeden, 15 Temmuz ruhunun samimiyeti, duyarlılığı ve vakur duruşuyla yerli ve milli tavrımızı, her zaman ve her şartta ortaya koymaya hazır ve kararlıyız" dedi. Türkiye, hiçbir terör örgütü karşısında diz çökmeyeceğini belirten Çetinbaş, "Lanet olsun PKK’ya, FETÖ’ye, DAİŞ’e, PYD’ye, tüm terör örgütlerine...
  Teşkilat

Kütahya Milletvekillerimiz

Belediye Başkanları

Teşkilatlardan