• Kuruluş ve Kurtuluşun
  Şehrine Hoşgeldiniz
 • Çetinbaş, Ankara’da düzenlenen İl Başkanları Toplantısı’na katıldı

  Ali Çetinbaş, Ankara’da düzenlenen İl Başkanları Toplantısı’na katıldı AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş, Genel Merkez’de düzenlenen ’121.Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’na katıldı. Toplantıya ayrıca Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Ceyda Çetin Erenler ve AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Batur da katıldı. AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, toplantıda yaptığı konuşmada, Zeytin Dalı Harekatı ile ilgili bilgiler verdi.
  Teşkilat
 • Bakanlar Kurulu, Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında toplandı

  Genel Başkan'dan
 • Çetinbaş;Yeni yönetim kurulu ilk toplantısını yaptı

  Yenilenen AK Parti Kütahya İl Başkanlığı, ilk yönetim kurulu toplantısını Ali Çetinbaş başkanlığında gerçekleştirdi. Yenilenen AK Parti Kütahya İl Başkanlığı, ilk yönetim kurulu toplantısını Ali Çetinbaş başkanlığında gerçekleştirdi. Parti binasında gerçekleştirilen toplantıda bir konuşma yapan AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş, "İlk günkü aşkla yolumuza devam edeceğiz" dedi. 2019 yerel seçimleri için çalışmalara start verildiğini dile getiren Çetinbaş, "Cumartesi günü Cumhurbaşkanımız Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleri ile gerçekleştirdiğimiz 6. olağan il kongremiz sonrasında yeni yönetim kurulumuz ile ilk toplantımızı gerçekleştirdik. Partimizi, 2019 seçimlerine hazırlayacak olan ekibimiz ile çalışmaya bugün itibari ile başladık. Ev ev, sokak sokak, mahalle mahalle dolaşacağız. Sıkılmadık el çalınmadık kapı bırakmayacağız. İlk günkü aşkla yolumuza hızla devam edeceğiz. Millete hizmet yolunda, gelecek seçimler değil gelecek nesiller için çalışıyoruz" ifadelerini kullandı.
  Teşkilat
 • Başkan Kamil Saraçoğlu, Çetinbaş ve yönetim kurulu üyelerini tebrik etti

  Kütahya Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, 20 Ocak Cumartesi günü gerçekleştirilen Genel Kurul’da yeniden AK Parti Kütahya İl Başkanlığı görevine seçilen Ali Çetinbaş’ı ziyaret ederek, tebrik etti. Kütahya Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, 20 Ocak Cumartesi günü gerçekleştirilen Genel Kurul’da yeniden AK Parti Kütahya İl Başkanlığı görevine seçilen Ali Çetinbaş’ı ziyaret ederek, tebrik etti. Saraçoğlu, parti binası girişinde Başkan Çetinbaş ve AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mehmet Eşsiz tarafından karşılandı. Başkan Kamil Saraçoğlu, Çetinbaş ve yönetim kurulu üyelerini tebrik ederek, başarılar diledi. Ziyareti sebebiyle Başkan Saraçoğlu’na teşekkür eden Çetinbaş ,"Allah, şehrimize hayırlı hizmetler etmeyi nasip eylesin" diye konuştu
  Teşkilat
 • AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş, mazbatasını aldı

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımı ile gerçekleşen 6. Olağan Genel Kurul’da AK Parti Kütahya İl Başkanlığı vazifesine getirilen Çetinbaş, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte gittiği Kütahya Merkez İlçe Seçim Kurulu’nda mazbatasını aldı.
  Teşkilat
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan, Başbakan Yıldırım’ı kabul etti

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde Başbakan Binali Yıldırım'ı kabul etti.
  Genel Başkan'dan
 • Milletvekili Vural Kavuncu’dan Başkan Çetinbaş’a tebrik ziyareti

  AK Parti Kütahya Milletvekili Vural Kavuncu, 20 Ocak Cumartesi günu gerçekleştirilen Genel Kurul’da yeniden AK Parti Kütahya İl Başkanlığı görevine seçilen Ali Çetinbaş’a tebrik ziyaretinde bulundu. AK Parti Kütahya Milletvekili Vural Kavuncu, 20 Ocak Cumartesi günu gerçekleştirilen Genel Kurul’da yeniden AK Parti Kütahya İl Başkanlığı görevine seçilen Ali Çetinbaş’a tebrik ziyaretinde bulundu. Ziyarette konuşan Milletvekili Kavuncu, "Yeniden aynı göreve Ali Çetinbaş başkanımıza başarılar diliyorum. Cumhurbaşkanımızı bağrına basan hemşehrilerimize de şükranlarımı sunuyorum" dedi Çetinbaş, tebrik ziyareti sebebiyle Milletvekili Kavuncu’ya teşekkür etti.
  Teşkilat
 • Milletvekili Tan ve Başkan Özkan’dan Ali Çetinbaş’a tebrik

  AK Parti Kütahya Milletvekili Ahmet Tan, Simav Belediye Başkanı Süleyman Özkan ile birlikte, 20 Ocak günü gerçekleştirilen Genel Kurul’da yeniden AK Parti Kütahya İl Başkanlığı görevine seçilen Ali Çetinbaş’ı ziyaret ederek, tebrik etti. AK Parti Kütahya Milletvekili Ahmet Tan, Simav Belediye Başkanı Süleyman Özkan ile birlikte, 20 Ocak günü gerçekleştirilen Genel Kurul’da yeniden AK Parti Kütahya İl Başkanlığı görevine seçilen Ali Çetinbaş’ı ziyaret ederek, tebrik etti. Çetinbaş ve yönetim kurulu üyeleri başarılar dileyen Tan, "Kongremize yoğun ilgi gösteren Kütahyalı hemşehrilerime şükranlarımı sunuyorum. Genel başkanımız ve Cumhurbaşkanımızın da katıldığı genel kurul gerçekten de muhteşemdi.Yeniden aynı göreve Ali Çetinbaş başkanımıza bararılar diliyorum" ifadelerini kullandı. Simav Belediye Başkanı Süleyman Özkan da, Çetinbaş ve yönetim kurulu üyelerini tebrik ettiğini ifade etti.
  Teşkilat
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan, MHP Genel Başkanı Bahçeli’yi kabul etti

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, MHP Genel Başkanı Bahçeli'yi kabul etti.
  Genel Başkan'dan
 • Başkan Ali Çetinbaş’a ilk ’hayırlı olsun’ ziyareti Milletvekili İshak Gazel’den

  Yeniden AK Parti Kütahya İl Başkanlığı görevine seçilen Ali Çetinbaş’a, ilk ’hayırlı olsun’ ziyaretini AK Parti Kütahya Milletvekili İshak Gazel gerçekleştirdi. Yeniden AK Parti Kütahya İl Başkanlığı görevine seçilen Ali Çetinbaş’a, ilk ’hayırlı olsun’ ziyaretini AK Parti Kütahya Milletvekili İshak Gazel gerçekleştirdi. Ziyarette konuşan Gazel, "Bilindiği gibi, Cumartesi günü Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın da katılımı ile muhteşem bir kongre gerçekleştirdik. Kongre sonucu mevcut başkanımız Ali Çetinbaş yeniden bu göreve seçildi. Kendisini ve yeni yönetim kurulunu tebrik ediyorum. Kütahya’ya hizmetlerimiz artarak devam edecek" diye konuştu. Gazel’e tebrik ziyareti için teşekkür eden Başkan Ali Çetinbaş, "Çalışmalarda hep birlikte Kütahyamızı daha ileriye götürmek için el birliği ile çalışmaya devam edeceğiz" şeklinde konuştu.
  Teşkilat

Kütahya Milletvekillerimiz

Belediye Başkanları

Teşkilatlardan