×

Ak Parti Kütahya İl Başkanlığı'na ~ KM uzaklıktasınız.

Yol Tarifi Al

Fax: (274) 224 44 41

 • Kuruluş ve Kurtuluşun
  Şehrine Hoşgeldiniz
 • Birlikte Başardık!
  Kütahya AK İcraatlar
 • Çetinbaş: “Hiç korkmuyoruz. Onlar korksun”

  AK Parti İl Başkanı Ali Çetinbaş, Dicle ve Özalp’ta parti yöneticilerinin uğradığı siyasi suikasterin köşeye sıkışan terör örgütlerinin çaresizliğin yansıması olduğunun altını çizip; “Bu siyasi suikastlar devam etme isteklerini görüyoruz ama onlardan hiç korkmuyoruz ancak onlar çok korksunlar. Çünkü ne kadar hain terör örgütü varsa devletimiz, hükümetimiz bütün imkanlarıyla tamamının kökünü kazımak üzere çalışmaktadır” dedi.
  Teşkilat
 • Başbakan Yıldırım, Arnavutluk Dışişleri Bakanı Bushati’yi kabul etti

  Başbakan Binali Yıldırım, Arnavutluk Dışişleri Bakanı Ditmir Bushati'yi kabul etti.
  Genel Başkan'dan
 • Ali Çetinbaş: Belediye başkanımızın yanındayız, arkasındayız ve onunlayız

  AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş, "Belediye başkanımızın yanındayız, arkasındayız ve onunlayız" dedi. Çetinbaş, NG Bone Porselen üretim tesisinin açılış töreninde ve sonrasında yerel basında ve sosyal medyada yer alan değerlendirme ve yorumların, asla partilerini ve Kütahya’yı hedeflerinden alıkoyamayacağını dile getirdi. "Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu’nun başarısı bizim başarımızdır" diyen Başkan Çetinbaş, "Öncelikle bilinmesini isterim ki, siyasetten Belediye Başkanımızın yanındayız, arkasındayız ve onunlayız. Kamil Saraçoğlu’nun başarısı partimizin dolayısıyla hepimizin başarısıdır. Bunun aksini düşünmek, düşünmeye ...
  Teşkilat
 • AK Parti Kütahya İl Danışma Toplantısı Tavşanlı’da gerçekleştirildi

  AK Parti Kütahya İl Danışma Meclisi Toplantısı, Tavşanlı Belediye Kültür Sarayı’nda gerçekleştirildi. Toplantıya AK Parti Kütahya milletvekilleri Şükrü Nazlı, İshak Gazel, Ahmet Tan ile Kütahya Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş, Tavşanlı Belediye Başkanı Mustafa Güler, AK Parti Kütahya Kadın Kolları Başkanı Ceyda Çetin Erenler, AK Parti İlçe Başkanı Hilmi Gümüş, partinin merkez ve ilçe teşkilatları, il genel meclisi üyeleri, belediye başkanları, belediye meclis üyeleri, gençlik ve kadın kolları ile teşkilat mensupları katıldı. Divanın teşekkülünün ardından saygı duruşu ve İstiklal Marşı okundu. Toplantı açılış konuşmasını AK Parti Tavşanlı İlçe Başkanı Hilmi Gümüş yaptı. Bu arada, Tavşanlı Belediyesi’nin çalışmaları ve projelerinin anlatıldığı görüntülü bir sunum yapıldı. Kütahya Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, İl Danışma Toplantılarının yol haritası çizilmesine vesile olduğunu ifade etti. AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş da, Türk halkının 15 Temmuz’da vatanın bölünmez bütünlüğü için adeta destan yandığını kaydetti. Toplantı, AK Parti milletvekili Ahmet Tan’ın konuşmalarının ardından basına kapalı devam etti.
  Teşkilat
 • AK Parti’den Kütahya’nın en yaşlı vatandaşına ziyaret

  AK Parti Kütahya İl Teşkilatı, ’Dünya Yaşlılar Günü’ dolayısıyla 104 yaşındaki Hasibe Aslankıran’ı Demirciören köyündeki evinde ziyaret etti. AK Parti Genel Merkez Sosyal Politikalar Başkanlığı’nın ’Çınarların Gölgesinde’ projesi kapsamında AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş ve beraberindeki partililer, Kütahya’nın en yaşlı kadınının Yaşlılar Günü’nü kutlayıp duasını aldılar. Çetinbaş, AK Parti Kütahya İl Kadın Kolları Başkanı Ceyda Çetin Erenler, Kütahya İl Genel Meclisi Başkanı Musa Yılmaz, AK Parti Kütahya İl Başkan Yardımcıları Mehmet Er ve Abdurrahman Altıntaş ile birlikte, Merkez Demirciören köyünde oturan 1912 doğumlu Hasibe Aslankıran’dan uzun yaşamın sırrını öğrenmeye çalıştılar. Ziyaret sonrası konuşan Ak Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş, "Genel Merkez Sosyal Politikalar Başkanlığımızca Yaşlılar Koordinasyon Merkezi olarak ’Çınarların Gölgesinde’ projesi kapsamında ve Dünya yaşlılar günü münasebetiyle merkez Demirciören köyümüzde ikamet eden ilimizin en yaşlılarından 1912 doğumlu Hasibe Aslankıran teyzemizi ziyaret ederek hayır dualarını aldık. Rabbim sağlıklı ve hayırlı ömür versin" ifadelerini kullandı.
  Teşkilat
 • Başbakan Yıldırım, Başbakanlık muhabirleri ile bir araya geldi

  Başbakan Binali Yıldırım, Çankaya Köşkü Basın Merkezi'nde, haber ajansları, gazeteler ve televizyon kanallarının Başbakanlık muhabirleri ile bir araya geldi.
  Genel Başkan'dan
 • Ali Çetinbaş: Yaşlılar toplumun en kıymetli hazineleridir

  AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş, yaşlıların, toplumun en kıymetli hazineleri olduğunu ifade etti. Yaşılar Günü dolayısıyla açıklamalarda bulunan Çetinbaş, tecrübeli insanların bilgi birikimlerinden mutlaka yararlanılması gerektiğini dile getirdi. Başkan Ali Çetinbaş, "Verdikleri bin bir emekle, toplumumuzun bugünlere ulaşmasında önemli rol oynayan yaşlılarımız, geçmiş ile bugün arasında köprü kuran, kültürümüzü ve değerlerimizi yarınlara taşımamızı sağlayan en değerli varlıklarımızdır. Onların geniş ufukları, tecrübeyle kesinlik kazanmış bilgi ve birikimleri geleceğimize de ışık tutmaktadır.Ne mutlu bize ki, yaşlılarımızı yük olarak görmeyen, tam aksine onlara ihtimamla ve sevgiyle yaklaşmamızı sağlayan bir kültüre sahibiz. Yaşlılarımıza bugün gösterdiğimiz sevgi ve saygı, gelecek kaygılarımızı azaltıp, hangi yaşta olursak olalım, hepimizin yaşama güvenle bakmasını sağlayacaktır. Toplumumuzun ’Bereket Unsurları’ olarak gördüğümüz yaşlılarımızı sadece bir günde değil; her zaman hatırlamalı, daima saygı ve hürmetle yaklaşmalıyız.Tüm kıymetli büyüklerimizin ellerinden öpüyor, sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir ömür diliyorum" diye konuştu.
  Teşkilat
 • AK Parti’den Habil Yılmaz ve Raşit Arkaç’a ziyaret

  AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş ve partinin bazı yönetim kurulu üyeleri, Kübaş ve Sultan Market Yönetim Kurulu Başkanı Habil Yılmaz ile İnci Pastaneleri işletmesi Yönetim Kurulu Başkanı Raşit Arkaç’ı iş yerlerinde ziyaret ettiler. Ziyaretlerde konuşan Başkan Çetinbaş, 2 kurumun çalışanlarına, 15 Temmuz sürecindeki destekleri sebebiyle teşekkür etti. Çetinbaş, "FETÖ’nün darbe girişimi sonrası ülkemizin her yerinde olduğu gibi Kütahya’mızda sosyal ve ekonomik hayatın hızla normalleştiğini memnuniyetle görmekteyiz. Vatandaşlarımız, esnafımız, iş adamlarımız günlük yaşantılarına her hangi bir olumsuzluk yaşamadan devam etmekte vatandaşımız alışverişine, esnafımız ticaretine, iş dünyamız yatırımlarını hız kesmeden sürdürmektedir. Bu da gösteriyor ki...
  Teşkilat
 • Başbakan Yıldırım, gazetecilerin sorularını yanıtladı

  Genel Başkan'dan
 • Ali Çetinbaş: Şehit ve gaziler; toprağı vatan, insanı ulus yapan değerlerdir

  AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş, "Vatan savunmasında, şehit ve gazi olmak kadar güzel bir kavram olamaz. Şehit nurlanmış, gazi onurlanmış askerdir" dedi. Gaziler Günü dolayısıyla açıklamalarda bulunan Başkan Çetinbaş, demokrasiyi tüm kurum ve kurallarıyla tesis etmek, demokrasiden, hukuktan ve özgürlüklerden taviz vermeksizin Türkiye’yi daha da güçlendirmek için gece gündüz çalışmaya devam edeceklerini dile getirdi.
  Teşkilat

Kütahya Milletvekillerimiz

Belediye Başkanları

Teşkilatlardan