• Kuruluş ve Kurtuluşun
  Şehrine Hoşgeldiniz
 • Kütahya’da Filistinli şehitler için gıyabi cenaze namazı kılındı

  Çetinbaş, yaptığı basın açıklamasında, "BM Genel Kurulu’nun ve İslam İşbirliği Teşkilatı’nın Kudüs konusundaki son kararları ortadayken, ABD’nin hayata geçirdiği bu sorumsuz ve hukuksuz girişim, Ortadoğu’da kanı ve gözyaşını artırmaktan, kaosu derinleştirmekten başka bir amaca hizmet etmeyecektir. Çok güçlü uluslararası meşruiyeti olan bunca karara rağmen hakları ihlal edilen Filistinli kardeşlerimizin, onurlu davalarını savunurken İsrail’in eli kanlı katilleri tarafından şehit edilişini içimiz kan ağlayarak
  Teşkilat
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bosna Hersek’in ilk Cumhurbaşkanı Aliya İzzetbegoviç‘in kabrini ziyaret etti

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Saraybosna'daki temasları kapsamında, Bosna Hersek'in ilk Cumhurbaşkanı Aliya İzzetbegoviç'in kabrinin de bulunduğu Kovaçi Şehitliği'ni ziyaret etti.
  Genel Başkan'dan
 • Başkan Ali Çetinbaş: “Ramazan ayını sevinç ve heyecan içerisinde bekliyoruz”

  AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş, "11 ayın sultanı hayır ve bereket kapısı mübarek Ramazan ayını sevinç ve heyecan içerisinde bekliyoruz” dedi.
  Teşkilat
 • Bakan Veysel Eroğlu: Kütahya’nın yeri ayrı

  Bakan Veysel Eroğlu: Kütahya’nın yeri ayrı Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, “Kütahyamızı çok seviyorum. Kütahya gerçekten muhteşem bir yer. Kütahya hükümetimize en büyük desteği verdi. Ege, Marmara, Akdeniz bölgelerinde yüzde 70’le birinci. Marifet iltifata tabidir. Dolayısıyla biz de Kütahyamızı bu konuda en çok hizmet edilmesi gereken bir vilayet olarak tanımlıyoruz” dedi. 8 tesisten 7’sinin temelini attıklarını, 1 tesisin de açılışını gerçekleştirdiklerini belirten Bakan Eroğlu, “Özellikle Gediz Gürkuyu Üzümlü Barajı önemli bir barajdı. Bugün bu barajımızın açılışını yaptık. Burada en önemli temel Felent Çayı. Bu kangren olmuş, çözülemeyen bir meseleydi. İnşallah hem Kütahyamızı taşkınlardan koruyacak hem de Kütahya için bir gerdanlık olacak. 50 Milyon TL’lik büyük bir proje ama bunu yapacağız” diye konuştu.
  Teşkilat
 • Kütahya AK Parti’de temayül

  Kütahya AK Parti’de temayül 24 Haziran seçimleri öncesi Kütahya AK Parti milletvekili aday adaylarının ilk sınavı olarak görülen temayül yoklaması yapıldı. Dumlupınar Spor Salonu’nda yapılan temayül yoklaması için aday adayları ile birlikte delegeler de salona gelerek 55 kişi arasından 5 ismi tercih etmek için oy kullandı. Temayül yoklaması Kütahya Koordinatörü olarak tayin edilen AK Parti Adana Milletvekili Fatma Güldemet Sarı, Kütahya’da 59 aday adayının başvurusunun olduğunu, yapılan temayülde ise mevcut 4 milletvekilinin dışında 55 aday adayı için delegelerin oy kullandığını ifade etti. Sarı, "24 Haziran seçimlerinin önemini burada bulunan değerli milletvekili aday adaylarımız ve teşkilat mensuplarımızın tamamı çok iyi biliyorlar. Öncelikle 16 Nisan’dan sonra gerçekleştirilen Anayasa değişikliğiyle birlikte ilk Cumhurbaşkanlığı sisteminin seçimini gerçekleştiriyoruz. İnşallah 24 Haziranda Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımızı seçeceğiz. Bunun yanında Türkiye Büyük Millet Meclisinde de milletvekili sayımızı artırmamız gerekiyor. Daha önce 550 milletvekili olan TBMM şimdi 600 milletvekili ile temsil edilecek. TBMM’de milletvekili sayımızın yüksek olması bizim için çok önemli" diye konuştu. AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş, temayül yoklamasının aday adayları için hayırlı olması temennisinde bulundu
  Teşkilat
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bakir İzzetbegoviç ile ortak basın toplantısı düzenledi

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Bosna Hersek Devlet Başkanlığı Konseyi Başkanı Bakir İzzetbegoviç ile Devlet Başkanlığı Konseyi binasında, ortak basın toplantısı düzenledi.
  Genel Başkan'dan
 • Başkan Ali Çetinbaş: Onlar konuşur, AK Parti yapar

  AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş, Başbakan Binali Yıldırım tarafından kamuoyuna duyurulan, emekliden esnafa, imar ve trafik cezalarından öğrencilere kadar milyonlarca kişiyi ilgilendiren 24 milyar liralık kaynak ayrılarak hazırlanan paketin, memnuniyetle karşılandığını ifade etti. AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş, Başbakan Binali Yıldırım tarafından kamuoyuna duyurulan, emekliden esnafa, imar ve trafik cezalarından öğrencilere kadar milyonlarca kişiyi ilgilendiren 24 milyar liralık kaynak ayrılarak hazırlanan paketin, memnuniyetle karşılandığını ifade etti. "Onlar konuşur AK Parti yapar" diyen Başkan Çetinbaş, "25 milyon civarında binanın yarısı 2000’den önce imarsız, mülkiyet sorununa çözüm geliyor.Arsa görünen ve tapusu olmayan yapılara ‘yapı kayıt belgesi’ verilecek.Emeklilere, gazilere ve şehit yakınlarına Ramazan ve Kurban Bayramı öncesi bin TL ikramiye verilecek.Aylık 266 lira olan 65 yaşlılık aylığını 500 liraya çıkarıyoruz. 3 ayda bir bin 500 lira alacaklar. Üniversiteyi çeşitli şekillerde bitiremeyen, kaydı silinen öğrencilere okula dönme fırsatı veriyoruz. Terörle iltisakı olanlar istisna. Bağ-Kur borcu olup sağlık hizmeti alamayan vatandaşımız var. Buna son veriyoruz.Bu sene yaş çay kilogram fiyatına 2 lira 45 kuruş olarak karar aldık. Alım fiyatı bu olacak. Bunun altında olmayacak. Vergi prim barışı sağlanacak. Geçmiş 5 yıla ait vergi ile ilgili bir fırsat geliyor.Vergi, prim alacakları ve trafik cezaları yeniden yapılandırılacak. Peşin ödeyen vatandaş, gecikme faizinin yüzde 90’ını ödemeyecek" diye konuştu
  Teşkilat
 • AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş, Berat Kandili sebebiyle bir mesaj yayınladı.

  AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş, Berat Kandili sebebiyle bir mesaj yayınladı. AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş, Berat Kandili sebebiyle bir mesaj yayınladı. Berat Kandilinin 11 Ayın Sultanı Ramazan ayının da habercisi olduğunu belirten Çetinbaş, "Hayatımızın en güzel anlarını yaşadığımız mübarek kandil gecelerinden olan, kutsiyetiyle gönüllerimize ilahi bereket bahşeden ve 11 Ayın Sultanı Ramazan-ı Şerifin müjdecisi olan mübarek Berat Kandilini idrak etmenin sevinç ve mutluluğunu hep birlikte yaşamaktayız. Bu mübarek geceler rahmet, bereket, birlik, beraberlik, şükür, mağfiret ve sevgi duygularıyla insanların Yüce Allah’ın huzuruna bir adım yaklaşma vesilesidir.Kandil geceleri feyziyle sadece karanlık gecelerimizi değil aynı zamanda manevi iklimiyle bunalan gönüllerimizi aydınlatarak zihinlerimizi berraklaştırır. Bu gecede anne, baba, eş, dost ve akrabalarımızı tebrik etmek hayır dualarını almak özellikle ihtiyaç sahibi kardeşlerimize elimizi uzatmak en anlamlı davranışlardır. Yunus Emre’nin söylediği gibi ’yaratılanı severiz, yaratandan ötürü’ düşüncesiyle hareket eden bir medeniyetin onurlu birer temsilcisi olarak manevi güzelliklerin dünyamızı aydınlattığı bu güzel gecenin tüm dünyadaki kötülüklerin sona ermesi barış, huzur ve güven ortamının tüm İslam Alemine ve insanlığa hakim olması, mağduriyet altında yaşayan ve ezilen din kardeşlerimizin kurtuluşuna vesile olması en önemli duamız ve temennimizdir.İşte bu manevi atmosferde idrak edeceğimiz On Bir Ayın Sultanı Ramazan ayının müjdecisi olan Berat kandilinde gönül huzuru ile kardeşlik ve beraberliğimizin güçlenmesini temenni ediyor Aziz milletimiz ve İslam Alemi adına hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyoruz" diye konuştu.
  Teşkilat
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bosna Hersek Devlet Başkanlığı Konseyi Başkanı İzzetbegoviç ile görüştü

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Bosna Hersek Devlet Başkanlığı Konseyi Başkanı Bakir İzzetbegoviç ile bir araya geldi.
  Genel Başkan'dan
 • Başkan Çetinbaş: Ülkemizi, çocuklarımızı ve gençliğimizi mutlu bir geleceğe birlikte hazırlayacağız

  Başkan Ali Çetinbaş: Ülkemizi, çocuklarımızı ve gençliğimizi mutlu bir geleceğe hep birlikte hazırlayacağız
  Teşkilat

Kütahya Milletvekillerimiz

Belediye Başkanları

Teşkilatlardan