• Kuruluş ve Kurtuluşun
  Şehrine Hoşgeldiniz
 • Başkan Ali Çetinbaş, Tavşanlı’da İl Delegeleri ile bir araya geldi

  Bu kutlu davanın kutlu yolcuları, çok değerli dava arkadaşlarımız. 20 Ocak 2018 tarihinde yapılacak olan il başkanlığı kongremiz için il başkanımızın tüm ilçelerimizi ziyaret ederek delegeler ile bizzat görüşüp sizlerle hasbihal ...
  Teşkilat
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan, direnişin sembolü olan Fevzi el-Cuneydi’yi kabul etti

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Filistin'de ABD Başkanı Donald Trump'ın Kudüs'ü "İsrail'in başkenti" olarak tanımasının ardından çıkan olaylarda direnişin sembolü olan Fevzi el-Cuneydi'yi kabul etti.
  Genel Başkan'dan
 • Ali Çetinbaş, Domaniç ilçesinde İl Delegeleri ile istişare toplantısı düzenledi.

  AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş, Domaniç ilçesinde İl Delegeleri ile istişare toplantısı düzenledi. Başkan Çetinbaş, AK Parti Domaniç İlçe Teşkilatını ziyaretinde Başkan Ahmet Özoğul, Yönetim Kurulu Üyeleri ve İl Delegeleri ile istişarelerde bulundu. Delegelere kartlarını ve davetiyelerini dağıtan Başkan Çetinbaş, daha sonra Tavşanlı ilçesine geçerek istişare toplantısına katıldı.
  Teşkilat
 • MHP’yi ziyaret eden Çetinbaş: Allah, memleketimize birlikte hizmet etmeyi nasip eylesin

  MHP’yi ziyaret eden AK Parti Kütahya İl Başkanı Çetinbaş: Allah, memleketimize birlikte hizmet etmeyi nasip eylesin AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş, Milliyetçi Hareket Parti Kütahya İl Başkanı Ferhan Yıldırım’ı ve partilileri, 20 Ocak Cumartesi günü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da katılacağı 6. Olağan Genel Kurulu’na davet etti. Başkan Yıldırım, Ali Çetinbaş ve beraberindeki AK Parti Kütahya Merkez İlçe Başkanı Mehmet Eşsiz, AK Parti Kütahya İl Kadın Kolları Başkanı Ceyda Çetin Erenler ve AK Parti Kütahya İl Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Batur’u parti binasının girişinde karşıladı.
  Teşkilat
 • Çetinbaş, Emet ve Hisarcık ilçelerinde İl Delegeleri istişare toplantısı düzenledi.

  AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş, Emet ve Hisarcık ilçelerinde İl Delegeleri istişare toplantısı düzenledi. Çetibaş, tüm ilçelerin kendisi için çok kıymetli olduğunu söyledi. AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş, Emet ve Hisarcık ilçelerinde İl Delegeleri istişare toplantısı düzenledi. Çetibaş, tüm ilçelerin kendisi için çok kıymetli olduğunu söyledi. Başkan Çetinbaş, AK Parti Emet İlçe Teşkilatını ziyaretinde Başkan Hüseyin Doğan, Yönetim Kurulu Üyeleri ve İl Delegeleri ile istişarelerde bulundu. Delegelere kartlarını ve davetiyelerini dağıtan Başkan Çetinbaş, daha sonra Hisarcık ilçesine geçerek Belediye Düğün Salonunda Belediye Başkanı Fatih Çalışkan, AK Parti İlçe Başkanı Ali Var, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, İl Delegeleri ve İl Genel Meclisi Üyelerinin hazır bulunduğu istişare toplantısına katıldı. Toplantının açış konuşmasını yapan AK Parti İlçe Başkanı Ali Var, “Kütahya’ya ve ilçelerine yaptığı hizmetlerden dolayı İl Başkanımız Ali Çetinbaş’ı tebrik ediyorum. Partimiz Genel Merkezinin göstermiş olduğu adaylık noktasında Ali Başkanımıza AK Parti İlçe Yönetim Kurulu İl Delegeleri olarak tam destek veriyoruz. Yapılacak İl Kongresinde tekrar başkan seçilmesini Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyor ve kendisine başarılar diliyorum” dedi Daha sonra söz alan AK Parti İl Başkanı Ali Çetinbaş, Hisarcıklıların kendilerini her zaman güler yüzle, muhabbetle, sevgiyle ve nezaketle karşıladıklarını belirterek, bu sebeple şükranlarını sunduğunu ifade etti. İl Delegeleri ile istişare toplantılarının kongre öncesi planlanmış toplantılar olduğunu söyleyen Çetinbaş, ”Kongre öncesi arkadaşlara; ’Kongre zamanı biz aday oluruz veya olmayız, kongre çalışmasını delegelerimize temas ederek yapalım. Onların söyleyecekleri şeyler varsa gidip yerinde dinleyelim. Niçin böyle bir kongre yapıyoruz anlatalım’ demiştim. Bu plan dahilinde 10. ilçe olarak Hisarcığa geldik. Son olarak Salı günü Tavşanlı ve Domaniç ilçelerinde olacağız. Bütün ilçeler benim için kıymetli. Önümüzdeki kongrede herkes benim özel misafirimdir. Sizlere delege kartlarını ve davetiyeleri getirdim”
  Teşkilat
 • Bakanlar Kurulu, Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında toplandı

  Bakanlar Kurulu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplandı.
  Genel Başkan'dan
 • İl Başkanı Çetinbaş, Tarım Kredi Yem A.Ş. Genel Müdürülüğü görevine atanan H.Fehmi Kinay’a Tebrik

  Ali Çetinbaş ve Mehmet Eşsiz’den Hasan Fehmi Kinay’a tebrik ziyareti AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş, AK Parti Kütahya Merkez İlçe Başkanı Mehmet Eşsiz ile birlikte, Tarım Kredi Yem A.Ş. Genel Müdürülüğü görevine atanan Hasan Fehmi Kinay’a tebrik ziyaretinde bulundu.
  Teşkilat
 • Ali Çetinbaş: Hizmetlerimiz artarak devam edecek

  Teşkilatımız özveri ve şevkle çalışan bir teşkilat. Refandumda ve seçimlerde aldıkları sonuç her zaman takdire şayandır. Şaphane ilçemize ve köylerimize hizmetlerimiz aralıksız...
  Teşkilat
 • Milli Güvenlik Kurulu, Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında toplandı

  Milli Güvenlik Kurulu (MGK), Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplandı.
  Genel Başkan'dan
 • Ali Çetinbaş: Basın mensupları, zorlu ve bir o kadar da önemli bir görevi ifa ediyor

  Milli iradenin yanında yer alarak hakikati, doğruyu destekleyerek güçlü Türkiye yolunda, 2023 hedeflerine ilerlemenin en büyük destekçilerinden...
  Teşkilat

Kütahya Milletvekillerimiz

Belediye Başkanları

Teşkilatlardan