• Kuruluş ve Kurtuluşun
  Şehrine Hoşgeldiniz
 • Başkan Çetinbaş, TÜRGEV’in Kız Öğrenci Yurdu’nu ziyaret etti

  Başkan Çetinbaş, TÜRGEV’in Kız Öğrenci Yurdu’nu ziyaret etti AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş, Türkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı (TÜRGEV) Kütahya Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu’nu ziyaret etti.
  Teşkilat
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan, Şehitler Abidesi’nde düzenlenen törene katıldı

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım, 18 Mart Çanakkale Şehitlerini Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 103. yılı dolayısıyla Şehitler Abidesi'nde düzenlenen törene katıldı.
  Genel Başkan'dan
 • Milletvekili Tan ve Başkan Çetinbaş’tan Ceyda Çetin Erenler’e tebrik ziyareti

  Yeniden AK Parti Kütahya İl Kadın Kolları Başkanlığı görevine seçilen Ceyda Çetin Erenler’e, ilk ’hayırlı olsun’ ziyaretini, AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş ve AK Parti Milletvekili Ahmet Tan gerçekleştirdi.
  Teşkilat
 • Başbakan Yıldırım Kütahya’da

  Kütahya Kadın Kolları 5.Olağan Kongresine katılan Başbakan Binali Yıldırım, "Bugün bizi 3-5 terör örgütleri ile tehdit edeceklerini, terbiye edeceklerini düşünenler varsa çok yanılırlar. Darbe girişimleri, ekonomik krizler, eli kanlı terörist gruplar geçmişte işinize yaramış olabilir. Ama bugün bu hesap bu çarşıya uymaz” dedi.
  Teşkilat
 • Başkan Ali Çetinbaş: 28 Şubat, milletin değerlerine yapılmış bir saldırıdır

  AK Parti, Cumhurbaşkanımız ve Başbakanımızın önderliğinde milletinden aldığı güçle, bütün vesayet odaklarını ortadan kaldırmış ve tüm Türkiye’ye zarar veren yasakçı ve ayrımcı uygulamalara son vermiş...
  Teşkilat
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan, Çanakkale Köprüsü ve Çanakkale Otoyolu Temel Atma Töreni’nde konuştu

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 1915 Çanakkale Köprüsü ve Malkara-Çanakkale Otoyolu Kule Temel Betonu ile Kule Kazık Çakım Töreni'ne katıldı.
  Genel Başkan'dan
 • Çetinbaş, Ankara’da düzenlenen İl Başkanları Toplantısı’na katıldı

  Ali Çetinbaş, Ankara’da düzenlenen İl Başkanları Toplantısı’na katıldı AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş, Genel Merkez’de düzenlenen ’121.Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’na katıldı. Toplantıya ayrıca Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Ceyda Çetin Erenler ve AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Batur da katıldı. AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, toplantıda yaptığı konuşmada, Zeytin Dalı Harekatı ile ilgili bilgiler verdi.
  Teşkilat
 • Çetinbaş;Yeni yönetim kurulu ilk toplantısını yaptı

  Yenilenen AK Parti Kütahya İl Başkanlığı, ilk yönetim kurulu toplantısını Ali Çetinbaş başkanlığında gerçekleştirdi. Yenilenen AK Parti Kütahya İl Başkanlığı, ilk yönetim kurulu toplantısını Ali Çetinbaş başkanlığında gerçekleştirdi. Parti binasında gerçekleştirilen toplantıda bir konuşma yapan AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş, "İlk günkü aşkla yolumuza devam edeceğiz" dedi. 2019 yerel seçimleri için çalışmalara start verildiğini dile getiren Çetinbaş, "Cumartesi günü Cumhurbaşkanımız Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleri ile gerçekleştirdiğimiz 6. olağan il kongremiz sonrasında yeni yönetim kurulumuz ile ilk toplantımızı gerçekleştirdik. Partimizi, 2019 seçimlerine hazırlayacak olan ekibimiz ile çalışmaya bugün itibari ile başladık. Ev ev, sokak sokak, mahalle mahalle dolaşacağız. Sıkılmadık el çalınmadık kapı bırakmayacağız. İlk günkü aşkla yolumuza hızla devam edeceğiz. Millete hizmet yolunda, gelecek seçimler değil gelecek nesiller için çalışıyoruz" ifadelerini kullandı.
  Teşkilat
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan, Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi’nin 103. Yılı Törenlerine katıldı

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, Çanakkale 18 Mart Stadyumu ve Şehitler Abidesi'nde düzenlenen 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi’nin 103. yılı törenlerine katıldı.
  Genel Başkan'dan
 • Başkan Kamil Saraçoğlu, Çetinbaş ve yönetim kurulu üyelerini tebrik etti

  Kütahya Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, 20 Ocak Cumartesi günü gerçekleştirilen Genel Kurul’da yeniden AK Parti Kütahya İl Başkanlığı görevine seçilen Ali Çetinbaş’ı ziyaret ederek, tebrik etti. Kütahya Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, 20 Ocak Cumartesi günü gerçekleştirilen Genel Kurul’da yeniden AK Parti Kütahya İl Başkanlığı görevine seçilen Ali Çetinbaş’ı ziyaret ederek, tebrik etti. Saraçoğlu, parti binası girişinde Başkan Çetinbaş ve AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mehmet Eşsiz tarafından karşılandı. Başkan Kamil Saraçoğlu, Çetinbaş ve yönetim kurulu üyelerini tebrik ederek, başarılar diledi. Ziyareti sebebiyle Başkan Saraçoğlu’na teşekkür eden Çetinbaş ,"Allah, şehrimize hayırlı hizmetler etmeyi nasip eylesin" diye konuştu
  Teşkilat

Kütahya Milletvekillerimiz

Belediye Başkanları

Teşkilatlardan