• Kuruluş ve Kurtuluşun
  Şehrine Hoşgeldiniz
 • AK Parti’li vekiller mazbatalarını aldı

  AK Parti’den Kütahya milletvekili seçilen Ahmet Tan, İshak Gazel ve Ceyda Çetin Erenler mazbatasını aldı. Kütahya Adliyesi’ne gelerek mazbatalarını İlçe Seçim Kurulu yetkililerinden Tan, Gazel ve Erenler, seçim sonuçlarının Kütahya ve Türkiye’ye olmasını temennisinde bulundular. AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş, yaptığı açıklamada, "24 Haziran’ da gerçekleştirilen cumhurbaşkanlığı ve milletvekilli seçimleri sonuçlarında siyasi partimizden Kütahyalı hemşehrilerimizin teveccühü ile ortaya çıkan netice itibari ile üç kıymetli milletvekillerimizin bugün teşkilat mensuplarımız ve belediye başkanımızla beraber mazbatalarını almaya geldik. Yapacak oldukları hizmetlerde şehrimizin adına takip edecekleri meselelerde ve yasama faaliyetlerinde kendilerini mahcup etmesin birbirleri ile olan hukukları en üst seviyede Kütahya sevdasında, Kütahya paydasında AK Partimiz ile birlikte birleşerek büyümesi gerektiği kanaatindeyim. Çıkmış oldukları bu yolda teşkilatımızın milletvekillerinin arkasında tam destek olacağına bilinmesini isterim. Bu yeni yasama döneminde kurulacak hükümetimizle birlikte Kütahya’mıza yapacağımız çok iş olduğunu takip edeceğimiz çok mesele olduğunu biliyoruz. Bugün de başlamak suretiyle bunlarla alakalı çalışmalarımız inşallah devam edecek. 24 Haziran seçimlerinde milletvekili ile alakalı Kütahyalı kardeşlerimizin göstermiş olduğu teveccühe şükranlarımı sunuyorum. Teşkilatımızı ve milletvekillerimizin yapmış olduğu çalışmalardan dolayı teşekkür ediyorum” diye konuştu. Mazbata teslim törenine Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, Kütahya İl Genel Meclisi Başkanı Musa Yılmaz, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mehmet Eşsiz, AK Parti İl Kadın Kolları Başkan Vekili Şule Bilgili, AK Parti Kütahya İl Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Batur ile partililer katıldı. (
  Teşkilat
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü‘nde halka hitap etti

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişiminin akamete uğratılmasının 2. yıl dönümünde 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde düzenlenen "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Buluşması"nda halka hitap etti.
  Genel Başkan'dan
 • Başkan Ali Çetinbaş: Seçmenin mesajını aldık, en doğru analizi yapacağız

  Başkan Ali Çetinbaş: Seçmenin mesajını aldık, en doğru analizi yapacağız AK Parti İl Başkanı Ali Çetinbaş, "Seçmenimizin bizlere ve diğer siyasi partilere vermiş olduğu mesajı, siyasi partimize Kütahya’mız adına yapmış olduğu uyarıyı doğru anlamak ve doğru analiz yapmak gerektiği kanaatindeyim" dedi.
  Teşkilat
 • Başkan Ali Çetinbaş oyunu kullandı

  AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş, Cumhurbaşkanı ve 27’nci Dönem Milletvekili Genel Seçimleri kapsamında oyunu Çağlayan Irmak İlkokulu’nda kullandı. Başkan Çetinbaş ve eşi Gülistan Çetinbaş oy verme işlemini, saat 10.30’da Cumhuriyet Mahallesi’ndeki Çağlayan Irmak İlkokulu’nda 1095 No’lu sandıkta gerçekleştirdi. Oy verme işleminin ardından açıklamalarda bulunan Çetinbaş, seçimlerin Kütahya ve Türkiye’ye hayırlı ve uğurlu olması temennisinde bulundu.
  Teşkilat
 • Kütahya AK Parti’den büyük yürüyüşe davet

  Kütahya AK Parti’den büyük yürüyüşe davet AK Parti Kütahya İl Başkanlığı tarafından yarın AK Parti Kütahya İl Başkanlığı tarafından yarın 17.00 ile 18.00 saatleri arasında geniş katılımlı ’büyük yürüyüş’ isimli etkinlik düzenleneceği bildirildi. AK Parti İl SKM Başkanı Musa Yılmaz, Ulu Camii önünden başlayacak olan yürüyüşe tüm Kütahyalılar’ın davetli olduğunu ifade etti. Yılmaz, "Büyük yürüyüşümüz, 23 Haziran Cumartesi günü saat 17.00 da başlayacak ve Zafer Meydanı’nda sona erecek. Seçim kampanyamızın finalini vatandaşlarımızla birlikte yapmak istiyoruz. Bu sebeple büyük yürüyüşümüze tüm Kütahyalı hemşehrilerimizi bekliyoruz" diye konuştu.
  Teşkilat
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan, Nakkaştepe’de aracından inerek yürüyüşe katıldı

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Nakkaştepe'de aracından inerek yürüyüşe katıldı.
  Genel Başkan'dan
 • Başkan Ali Çetinbaş: Vakit daha da büyüme vakti

  Başkan Ali Çetinbaş: Vakit daha da büyüme vakti AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş, "16 yılda Türkiye’nin ekonomisini büyütürken vatandaşımızın alım gücünü artırdık. AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş, "16 yılda Türkiye’nin ekonomisini büyütürken vatandaşımızın alım gücünü artırdık. Yüzde 70 seviyelerindeki kronik enflasyonu yüzde 10 seviyelerine düşürdük. Vakit daha da büyüme vakti" dedi. Türkiye’nin 2003-2017 döneminde yüzde 5,7 büyüdüğüne işaret eden Çetinbaş, 2002’de 230 milyar dolar olan Gayri Safi Yurtiçi Hasıla’yı yüzde 3,7 artırarak, 2017’de 851 milyar dolara çıkardıklarını vurguladı. Çetinbaş, 1983-1994 döneminde yüzde 62,7 ve 1995-2001 döneminde yüzde 71,6 olan enflasyonu, 2002-2017 döneminde yüzde 10,5’e çektiklerini vurguladı. Enflasyonun Mart 2018 döneminde de yüzde 10,2 indiğinin altını çizen Çetinbaş, "16 yılda Türkiye’nin ekonomisini büyütürken vatandaşımızın alım gücünü artırdık. Yüzde 70 seviyelerindeki kronik enflasyonu yüzde 10 seviyelerine düşürdük. Vakit daha da büyüme vakti" diye konuştu. Başkan Çetinbaş, 2002’de 3 bin 500 dolar olan kişi başına milli geliri 2017’de 10 bin 600 dolara çıkardıklarına dikkati çekti. Satın Alma Gücü Paritesi’ne (SAGP) göre, 2002’de 9 bin 208 dolar olan kişi başına geliri, 2017’de 25 bin 655 dolara yükselttiklerini kaydeden Başkan Ali Çetinbaş, "SAGP’ye göre 2002’de dünyanın en büyük 17. ekonomisiyken 2017’de 13. sıraya yükseldik" değerlendirmesinde bulundu.
  Teşkilat
 • Başkan Ali Çetinbaş: Güçlü Türkiye’yi halkımızla birlikte inşa edeceğiz

  Başkan Ali Çetinbaş: Güçlü Türkiye’yi halkımızla birlikte inşa edeceğiz AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş, "Geleceğe umutla bakan, Güçlü Türkiye’yi birlikte inşa edeceğimiz halkımızla, 2023 hedeflerimize doğru kutlu yolculuğumuz sürüyor" dedi. AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş, "Geleceğe umutla bakan, Güçlü Türkiye’yi birlikte inşa edeceğimiz halkımızla, 2023 hedeflerimize doğru kutlu yolculuğumuz sürüyor" dedi. Seçim çalışmaları Kütahya merkez ve Tavşanlı ilçesinde sürdüren Başkan Çetinbaş, 24 Haziran seçimlerinin bir milat olacağını kaydetti. Çetinbaş, "Türkiye, 16 yıllık AK Parti iktidarı döneminde yapılan hizmet ve projeleri artık bir üst seviyeye taşımalıdır. 24 Haziran seçimleri milletimizin oylarıyla ülkemiz için bir milat olacaktır. Milletimiz 24 Haziran’da sandığa giderek ülkemiz adına en doğru kararı verecektir. Buna olan inancımız tamdır" şeklinde konuştu. AK Parti’nin gücünü milletten alan bir parti olduğunu söyleyen Başkan Çetinbaş, "Seçim çalışmalarının artık sonuna geliyoruz. 24 Haziran millet iradesinin sandıkta tecelli edeceği tarihtir. Cumhurbaşkanımız ’Biz size Efendi olmaya değil, hizmetkar olmaya geldik’ diyen bir lider olarak milletimize duyduğu saygıyı her fırsatta dile getirmiştir. Bu sözünün de gereğini yaparak ülkemizi hizmet ve projelerle taçlandırmıştır. 24 Haziran’ın ülkemiz adına bir milat olması için gece gündüz demeden çalışıyor ve vatandaşımıza 2023 Türkiyesi için yapacaklarımızı anlatıyoruz. Türkiye 16 yıllık AK Parti iktidarı döneminde yapılan hizmet ve projeleri artık bir üst seviyeye taşımalıdır. Teknolojik atılımların, sanayideki gelişmelerin, ekonomik istikrarın sürmesi için Milletimizin desteği önemlidir” diye konuştu.
  Teşkilat
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan, şehit yakınları ve gaziler ile bir araya geldiği yemekte konuştu

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde şehit yakınları ve gaziler ile bir araya geldiği yemekte katılımcılara hitap etti.
  Genel Başkan'dan
 • AK Parti’den Kütahya Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği’ne ziyaret

  AK Parti’den Kütahya Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği’ne ziyaret AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş, Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu ve milletvekili adayları, Kütahya Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği (KÜTESOB) Başkanı İbrahim Yiğit ve oda başkanlarını ziyaret etti. AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş, Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu ve milletvekili adayları, Kütahya Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği (KÜTESOB) Başkanı İbrahim Yiğit ve oda başkanlarını ziyaret etti. Ziyarette konuşan Başkan Çetinbaş, "24 Haziran’da kişileri ve partileri değil, ülkenin geleceğinin oylanacağını söyleyerek, “2002 yılında AK Parti hükümetiyle ülkemize gelen bereket tüm dünyanın dikkatini çekmiş ve onları rahatsız edecek duruma gelmiştir. Halkımızın partimize olan inancı ve güveni, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın dünyaya örnek liderlik anlayışıyla ülkemiz ve şehrimize hizmet ettik ve ediyoruz. Sağlıktan eğitime, savunmadan ulaşıma her alanda ülkemiz çağ atladı. 24 Haziran’dan sonra bu yükseliş daha da artacak, ülkemiz dünyada daha çok söz sahibi olacak. Bu yükselişi kabul etmek istemeyen, engellemek isteyen iç ve dış güçler ellerinden geleni yapıyor, her türlü oyunu oynuyorlar. Farklı düşünebilir, farklı siyasi bakış açıları içerisinde olabiliriz. Türk Milleti bin yıllardır bunların etrafında birleşerek var olmuştur. Tarihten bu yana olduğu gibi bu millet yine bu oyunları bozacak, Türkiye düşmanlarına gereke cevabı verecektir” diye konuştu. Ziyaretlerinden dolayı Çetinbaş, Saraçoğlu, AK Parti Kütahya Merkez İlçe Başkanı Mehmet Eşsiz ile milletvekili adayları İshak Gazel, Ceyda Çetin Erenler ve Mustafa Özbey’e teşekkür eden KÜTESOB Başkanı İbrahim Yiğit, "Ortak gayemiz, ülkemizin, milletimizin, dinimizin, değerlerimizin daha iyi, daha sağlam ellerde olmasıdır” dedi.
  Teşkilat

Kütahya Milletvekillerimiz

Belediye Başkanları

Teşkilatlardan