• Kuruluş ve Kurtuluşun
  Şehrine Hoşgeldiniz
 • Başkan Ali Çetinbaş: “AK sevda 16 yaşında, işimiz hizmet gücümüz millet”

  AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş, AK Parti’nin, demokratikleşme, hukuk devleti ilkesinin yerleşmesi, ekonomik büyüme, sivilleşme ve özgürlükler anlamında ciddi reformlar gerçekleştirdiğini ifade etti. AK Parti’nin kuruluşunun 16. yıl dönümü sebebiyle bir mesaj yayınlayan Çetinbaş, "Türkiye artık gündemi belirlenen ülke olmaktan çıkıp, ’gündem belirleyen’ ülke konumuna gelmiştir" dedi.
  Teşkilat
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan, İran Genelkurmay Başkanı Tümgeneral Bakıri’yi kabul etti

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İran Genelkurmay Başkanı Tümgeneral Muhammed Bakıri’yi kabul etti.
  Genel Başkan'dan
 • Kütahya AK Parti’de kongre süreci başladı

  Kütahya’da AK Parti 6.Olağan Kongreleri başladı. AK Parti Tunçbilek Belde Başkanlığının 6. Olağan Genel Kurulu’nda tek aday İbrahim Kırmızı başkanlığa seçildi. Kongreye AK Parti Kütahya Milletvekili Şükrü Nazlı, AK Parti Genel Merkezi Kütahya İl Koordinatörü 23. Dönem milletvekili Mehmet Nil Hıdır, AK Parti İl Başkanı Ali Çetinbaş, AK Parti Tavşanlı ilçe Başkanı Hilmi Gümüş, Tavşanlı Belediye Başkanı Mustafa Güler, Tunçbilek Belediye Başkanı Agah Aşkın, Kuruçay Belediye Başkanı Erhan Demiray, Tepecik Belediye Başkanı Adnan Korkmaz, İl Genel Meclisi üyeleri, belediye meclis üyeleri, Maden İş Batı Anadolu Şube Başkanı Yusuf Yaman, Tavşanlı Köy ve Mahalleler Dernek Başkanı Yusuf Çelebi ve yönetimi ile çok sayıda parti üyeleri katıldı. AK Parti İl Başkanı Ali Çetinbaş, “Bugün çok heyecanlıyı çünkü yeni atılım ve öncelikle 2019 hedeflerine bizi taşıyacak olan teşkilatımızdaki en önemlilerden birini bugün Tunçbilek’te besmele ile başlıyoruz. ....
  Teşkilat
 • Çetinbaş: ‘‘Başkan olmak isteyenler tedrisattan geçmeli’’ Kaynak :Medya Kütahya - Kütahya ve İlçeler

  İl başkanlığı hakkında konuşan Çetinbaş, “Başkan olmak isteyenler önce tedrisattan geçmeli. Siyaset ciddi bir iştir, öyle dağdan indim hoppadak hanım oldum şıppadak diye bir şey yok.” İfadesini kullandı.
  Teşkilat
 • “Onlar ancak kumda oynar”

  AK Parti İl Başkanı Ali Çetinbaş, çeşitli platformlarda İl Başkanlığı için isimleri geçen kişileri Kütahya’ya has bir sözle cevap verdi. Çetinbaş; “Dağdan indim hoppadak hanım oldum şıppadak diye bir Kütahya atasözü vardır. öyle yok. Onlar ancak kumda oynar. İsim üzerinden konuşmuyorum. Bizim gönülden çalışan arkadaşlarımız var” dedi.
  Teşkilat
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan, AB Dönem Başkanı Estonya’nın Başbakanı Ratas’ı kabul etti

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Avrupa Birliği'nin(AB) Dönem Başkanı Estonya'nın Başbakanı Juri Ratas'ı kabul etti.
  Genel Başkan'dan
 • “ŞIP DİYE İL BAŞKANI OLUNMUYOR”

  AK Parti İl Başkanı Ali Çetinbaş seçim sürecinin başladığını ifade ederek il başkanlığı için önemli açıklamalarda bulundu. 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramın kutlayarak sözlerine başlayan Ak Parti İl Başkanı Ali Çetinbaş delege seçimlerinin ilçelerde ve il merkezinde tamamlandığını söyledi. AK Parti’nin diğer partilerden her yönden farklı bir parti olduğunu dile getiren Çetinbaş Ağustos Ekim ayları arasında ilçe başkanlığı seçimlerinin tamamlanmasını öngördüklerini söyledi. İl Başkanı olmak için özel bir çalışma yapmadığını ifade eden Çetinbaş “ ben şahsım olarak İl Başkanı olmak için özel ir çalışma yapmadım. Yaptığımız çalışmalar takdir edilerek bizlere görev verildi. Biz gece gündüz çalışıyoruz. Görev yaptığım iki buçuk yıl içimde önemli çalışmalara imza attık. Sayın Cumhurbaşkanımız, genel başkanımız dolayısı ile partimize teveccüh gösteriliyor ancak il başkanı olarak bizim de bir katkımız var sağlanan başarıda. Bana göre en büyük başarı 1 Kasım seçimleridir. 1 Kasım seçimleri Kütahya rekorunun kırıldığı seçimdir. Nasıl ki başarısız sonuçlar başkana fatura ediliyorsa elbette başarılarda başkana bağlanabilir. Nasıl ki öğretmen olma vasfını taşmayan bir kişiyi okul müdürü yapmak ne kadar yanlış ise AK Parti İl Başkanı olmakta buna benziyor. Bir Kütahya sözünde olduğu gibi ‘dağdan indim hop diye, kadın oldum şıp diye’ AK Partiye şıp diye il başkanı olunmuyor” dedi.
  Teşkilat
 • Başkan Ali Çetinbaş: FETÖ’yü de, verdikleri zararları da asla unutmayacağız, unutturmayacağız

  15 Temmuz hain kalkışmasının 1.yıl dönümünde Kütahya tek yürek oldu. Demokrasi nöbetinin ilk konuşmasını AK Parti İl Başkanı Ali Çetinbaş yaptı. Çetinbaş, “Bizler evlerimizde televizyondan izlediğimizde kalkışmanın ilk anlarında ne işi var bu tankların, bu askerlerin Ankara caddelerinde, İstanbul sokaklarında, o günkü ismiyle Boğaziçi köprüsünde diyeli tam bir yıl oldu. Ömer Halisdemir, bir kalkışmayı öngörüp Özel Kuvvetler Komutanlığı’nı işgal etmeye gelen Semih Terzi’yi kahramanca vurup şehadete yürüyeli bir yıl oldu. Tam bir yıldır anneler, babalar çocuklarına hasret. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, ’Halkımı meydanlara, havalimanlarına davet ediyorum. Siz dimdik durun yeter hiçbir zaman halkın gücünün üstünde bir güç ben tanımadım’ diye bir yıl oldu. O günden bugüne çok şey değişti ama içimizde hainlere karşı duyduğumuz nefret hiç değişmedi. Her gün artarak devam ediyor. Biz FETÖ’yü de memlekete verdikleri zararı da hiçbir zaman unutmayacağız. Sizlerin kahramanlıklarını, seçilmiş liderimize, vatanımıza sahip çıkışınızı hiç unutmayacağız” dedi
  Teşkilat
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan, Avustralya’nın Ankara Büyükelçisi Brown’u kabul etti

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Avustralya'nın Ankara Büyükelçisi Marc Innes Brown'u kabul etti.
  Genel Başkan'dan
 • Başkan Ali Çetinbaş: 15 Temmuz’da tüm halkımızı demokrasi nöbetine bekliyoruz

  Fetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) darbe girişiminin birinci yılında, Kütahyalılar yine Zafer Meydanı’nda sabaha kadar demokrasi nöbeti tutacak.
  Teşkilat

Kütahya Milletvekillerimiz

Belediye Başkanları

Teşkilatlardan