• Kuruluş ve Kurtuluşun
  Şehrine Hoşgeldiniz
 • Birlikte Başardık!
  Kütahya AK İcraatlar
 • AK Parti’nin ilçe başkanları istişare toplantısında buluştu

  AK Parti Kütahya İl Başkanlığı tarafından düzenlenen aylık ilçe başkanları istişare toplantısı, Gediz’de gerçekleştirildi. İstişare toplantısında, çalışmalar değerlendirilerek, teşkilatların görüş ve önerileri dinlendi. AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş, ilçe başkanlarına, "Önümüzdeki süreçte referanduma hazır olun" talimatı verdi. Türkiye’nin Partili Cumhurbaşkanlığı Sistemi ile yoluna devam etmesinin artık bir zorunluluk haline geldiğini söyleyen Çetinbaş, "Önümüzdeki süreçte referanduma hazır olun. Bu referandum milletimizin geleceğe sağlam ve emin adımlarla ilerlemesi için atılacak olan tarihi bir adım olacak. Teşkilatlar olarak diri olmaya iri olmaya ve hep birlikte olmaya, ülkemizin geleceğini birlikte daha güçlü kılmaya var gücümüzle gayret edeceğiz. Parlamenter sisteme bakıldığında 93 yılda ortalama her bir buçuk yılda bir hükümet kurulmuş ve güçlü iktidarlar oluşmamıştır. Bugün bakıldığında 65’inci hükümetimiz görev başında. Bu tablo gösteriyor ki yıllar boyu siyasi istikrarsızlıklarla bizi zor bir yolculuğa itmişler. Milletimizin kafasını karıştırmalarına ve gerçekleri çarpıtmalarına da müsaade etmeyeceğiz.Bu konuda parti teşkilatlarımıza büyük görev düşüyor. Başkanlık sistemini halkımıza çok iyi anlatmalıyız. Sahnelenmek istenen kötü senaryoları ve oyunları bozmalıyız" diye konuştu.
  Teşkilat
 • Başbakan Yıldırım, Mecliste gazete ve televizyonların Ankara temsilcileriyle bir araya geldi

  Başbakan Binali Yıldırım, "Meclis süreci tamamlandıktan sonra söylemler kampanyaya dönüşecek. Vatandaşın kararını etkilemeye yönelik söylemler, demokrasinin bir güzelliğidir. AK Parti, MHP olarak meydanlarda anlatacağız." dedi.
  Genel Başkan'dan
 • Başkan Ali Çetinbaş’tan, Gediz Kütüphanesi’ne ’Kütahya Tarih Atlası’

  AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş, Gediz Belediyesi Gençlik ve Kültür Merkezi Kompleksi içresinde yer alan ’Gediz Kütüphanesi’ni ziyaret etti. Kütüphaneye, ’Kütahya Tarih Atlası’ isimli eseri hediye eden Başkan Çetinbaş, kompleks ve kütüphanenin ilçeye kazandırılmasında büyük katkıları olan Gediz Belediye Başkanı Mehmed Ali Saraoğlu’na teşekkür etti. AK Parti ilçe başkanlarının da hazır bulunduğu ziyarette bir konuşma yapan Başkan Çetinbaş, "Gençlerimizin kişisel gelişimlerini artırıp, milletimize de büyük hizmetler sağlayacak kütüphaneye; Kütahya Tarih Atlası isimli eseri hediye ederek, küçük bir katkı sağlamış olduk. Gediz belediye başkanımıza kültürel faaliyetlere verdiği önemden dolayı şükranlarımı sunuyorum" dedi. Başkan Saraoğlu da, Ali Çetinbaş ve ilçe başkanlarına ziyaretleri ve katkıları sebebiyle teşekkür etti. Kütüphane, 19 Kasım 2016 günü Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı tarafından halkın hizmete sunulmuştu.
  Teşkilat
 • Başkan Ali Çetinbaş: Basın mensuplarımızın ’Gazeteciler Günü’nü kutluyorum

  AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş, "Ülkemizin bağımsızlığına, birlik ve beraberliğine, kardeşliğine, bölünmez bütünlüğüne inanmış ve bu uğurda mücadelesini gururla sürdüren değerli basınımıza ve çalışanlarına her zaman müteşekkiriz" dedi. Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınlayan Başkan Çetinbaş, "Demokratik sistemin vazgeçilmez unsurlarının başında özgür, tarafsız ve ilkeli basınımız gelir. Teknolojik gelişmelere paralel olarak her geçen gün önemi daha da artan basın kuruluşlarımız toplumların gelişim ve değişiminde son derece etkin ve aktif bir rol oynamaktadırlar.Toplumsal yaşamda bilgi akışının sağlanmasında anahtar rolünde bulunan basınımızın değerli mensupları her zaman son derece zorlu ve bir o kadar da önemli bir görev üstlenmişlerdir. Doğru, tarafsız basın ahlak ve ilkeleri doğrultusunda vatandaşlarımızın gören gözü, işiten kulağı ve özgür sesi olan basın mensuplarımız toplumsal sorunların çözüme kavuşmasında önemli ve etkin bir görev sahibidirler. Bir dakika da izlediğimiz bir haberin, bir nefeste okuduğumuz bir bültenin arkasında günlerce çalışan basın emekçilerimizin fedakar alın teri vardır. her gün onların yaptıkları haberlerle bazen hüzünlenir, bazen de neşeleniriz. Birçok olayı, şehrimiz ve ülkemiz hakkındaki gelişmeleri onların sayesinde...
  Teşkilat
 • Ali Çetinbaş: İnsanlığın ortak sorunu olan terör hiçbir zaman amacına ulaşamayacaktır

  AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş, insanlığın ortak sorunu olan terörün, hiçbir zaman amacına ulaşamayacağını ifade etti. Türkiye’nin içte ve dışta gerçekleştirdiği başarılı operasyonlarla terör örgütlerinin iyice köşeye sıkıştığını dile getiren Başkan Çetinbaş, "İstanbul Ortaköy’deki bir eğlence merkezinde yılbaşı gecesi savunmasız insanlara karşı hain ve alçakça düzenlenen silahlı terör saldırı sonucunda ne yazık ki Türk vatandaşlarımızdan ve yabancı uyruklu insanlardan 39 kişi hayatını kaybetmiş, altmışın üzerinde insanımızda yaralanmıştır.Tek amacı kaos ve karışıklık olan, birlik beraberlik ruhunu yıkmak isteyen şer odakları bu kez de eli kanlı bir terörist vasıtasıyla bu hain saldırıyı gerçekleştirmiştir. Türkiye’nin içte ve dışta gerçekleştirdiği başarılı operasyonlar ile iyice köşeye sıkışan taşeron terör örgütleri gözü dönmüş bir şekilde alçakça insanlar üzerine ateş açarak katliam hırsıyla saldırmıştır. İnsanlığın ortak sorunu olan terör hiçbir zaman amacına ulaşamayacak, Türk milletine boyun eğdiremeyecektir. Nereden gelirse gelsin terörün amacı ortaktır, demokrasiyi, birliği...
  Teşkilat
 • Başbakan Yıldırım, Japonya Toprak, Altyapı, Ulaştırma ve Turizm Bakanı Keiichi İshii’yi kabul etti

  Başbakan Binali Yıldırım, Japonya Toprak, Altyapı, Ulaştırma ve Turi̇zm Bakanı Keiichi İshii ile görüştü.
  Genel Başkan'dan
 • Kütahya’nın genel durumunu ele aldılar

  AK Parti Kütahya milletvekilleri Mustafa Şükrü Nazlı, İshak Gazel ve Vural Kavuncu ile Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu ve AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş, Vali Ahmet Hamdi Nayir’i ziyaret etti. Ziyarette İl Emniyet Müdürü Hasan Çevik ile İl Genel Meclisi Başkanı Musa Yılmaz da hazır bulundu. Konuklarını makamında ağırlayan Vali Ahmet Hamdi Nayir nezaketlerinden dolayı teşekkür ederek ziyaretten memnuniyet duyduğunu söyledi. AK Parti Kütahya milletvekilleri, Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu ve beraberindeki heyet Vali Ahmet Hamdi Nayir ile Kütahya’nın genel durumu ve ülke gündemiyle ilgili bir süre görüşerek karşılıklı fikir alışverişinde bulundu.
  Teşkilat
 • Milletvekillerinden polis ve jandarmaya taziye ziyareti

  AK Parti Kütahya milletvekilleri, Emniyet Müdürlüğü ve Jandarma Alay Komutanlığı’na taziye ziyaretinde bulundu. AK Parti Kütahya Milletvekilleri İshak Gazel, Mustafa Şükrü Nazlı ve Vural Kavuncu ile AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş ve İl Genel Meclisi Başkanı Musa Yılmaz, Kütahya İl Emniyet Müdürü Hasan Çevik’e ve Kütahya Çevik Şube Müdürü Serdar Kan’a taziye ziyaretinde bulundular. Milletvekilleri Gazel, Nazlı ve Kavuncu, daha sonra Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, İl Başkanı Ali Çetinbaş ve İl Genel Meclis Başkanı Musa Yılmaz ile birlikte, Kütahya İl Jandarma Alay Komutanı Kıdemli Albay Mustafa Uğur’u ziyaret ederek, Kayseri’deki terör saldırısında yaralanan ve şehit olan askerler için başsağlığı ve ’geçmiş olsun’ dileğinde bulundular.
  Teşkilat
 • Başbakan Yıldırım, Atlantik Konseyi heyetini kabul etti

  Başbakan Binali Yıldırım, Atlantik Konseyini, Türkiye-ABD ilişkilerine katkı sağlayan, kıymetli bir kuruluş olarak gördüklerini, ABD'de başlayacak yeni dönemde de bu katkıların artarak süreceğinden emin olduklarını belirtti.
  Genel Başkan'dan
 • Başkan Ali Çetinbaş: Birliğimizi asla bozamayacaklar

  AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş, İstanbul’daki hain saldırının Türkiye’nin birliğini asla bozamayacağını ifade etti. Yaşanan terör saldırısını ve teröre destek sağlayanları nefretle kınadığını belirten Çetinbaş, "Cumartesi akşamı İstanbul Beşiktaş’ta alçakça girişilen bombalı terör eylemi karşısında bir kez daha milletçe derin acılar yaşıyoruz. Hain terör kirli yüzünü bu kez Beşiktaş da insanlığa, masum canlara, huzura, istikrara sevinç ve coşkuya karsı kalleş ve karanlık yüzünü gösterdi. Kahraman güvenlik güçlerimize ve maç coşkusu yaşayan masun vatandaşlarımıza hedef alan bu menfur saldırıda en son durum itibarı ile 44 vatan evladımız şehit oldu, 155 vatandaşımızda yaralandı.Acımız çok büyüktür, milletimizin devletimizin başı sağ olsun. Bu alçak saldırılar ülkemizin birliğini, dirliğini ve bekasını hiçbir zaman bozamayacaktır. Bu şanlı aziz millet hiçbir zaman eğilmeyecek bu aziz vatan hiçbir zaman...
  Teşkilat

Kütahya Milletvekillerimiz

Belediye Başkanları

Teşkilatlardan