• ×

  İl Gençlik Kolları Yön. Kur. Üyesi

  AHMET BATUR

 • ×

  İl Gençlik Kolları Yön. Kur. Üyesi

  AHMET YILMAZ

 • ×

  İl Gençlik Kolları Yön. Kur. Üyesi

  ALİ KAYA

  1989 doğumlu Kütahya doğumludur. İlk ve ortaöğretimini Kütahya merkez de tamamladı. Gençlik Kolları Teşkilatın’da 2013-2014 yılları arasında teşkilat birimi komisyon üyesi 2014-2016 yılları arası dış ilişkiler birim Başkanlığı ve 2016 dan beri de Seçim işleri birim Başkanlığı görevini yürütmektedir. Çalışma ve İş Kurumu il Müdürlüğü’nde çalışıyor aynı zamanda hobi olarak bağ bahçe işleri ile uğraşıyor.

 • ×

  İl Gençlik Kolları Yön. Kur. Üyesi

  BATUHAN ÇOKAL

  01.01.1988 yılında Kütahya’nın Gediz ilçesinde doğmuştur. Ardından hemen ailesinin işi nedeniyle Kütahya’nın Tavşanlı ilçesine ikamet etmeye başlamıştır. İlkokul ve ortaokulu Tavşanlı İstiklal İlköğretim Okulunda tamamladı. Lise öğrenimini Özel yavuz Selim lisesinde başlayıp 2 yıl sonra yarıda bırakarak Tavşanlı Özel Yıldız lisesinden mezun oldu. 2006 yılında Ak Parti Tavşanlı gençlik kollarına üye olarak siyasete katıldı. 2006 yılından 2017 yılına kadar Ak Parti Tavşanlı Gençlik Kollarında sırasıyla Tanıtım Medya, seçim işleri ve siyasi hukiki işler birim başkanlıkları görevinde bulundu. 2007 yılında Afyonkarahisar Kocatepe Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Fizik Bölümüne girmeye hak kazandı. Dumlupınar Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Maden Mühendisliği bölümüne girmeye hak kazandı. 2017 yılında mezun olduktan sonra aynı üniversite de Maden İşletme Ana Bilim Dalında 1. Olarak Yüksek Lisansa girmeye hak kazandı. 2017 yılı Kasım ayı itibari ile Kütahya İl Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyeliğine seçildi. 3 Şubat 2018 tarihindeki 5. Olağan Kongre sonrasında Kütahya Gençlik Kolları Teşkilat Başkanlığı görevine seçildi. Halen yüksek lisans öğrencisi olmakla beraber kamu sektöründe madencilik yapmaktadır.

 • ×

  İl Gençlik Kolları Yön. Kur. Üyesi

  BİLAL YURTTAŞ

  29.10.1991 de Kütahya' da dünyaya geldi. İlköğretimini 19 Mayıs i.ö.o’da tamamladı.. 2005 yılında Fatih anadolu lisesini kazanarak lise eğitimimi bu okulda tamamladı. 2010 yılında Denizli Pamukkale Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünü kazandı ve 4 yıl içinde lisans eğitimimi bitirerek 2014 yılında mezun oldu ve hemen Kütahya'ya dönerek aile meslekleri olan inşaat sektöründe iş hayatına atıldı. 2018 yılında Kütahya Yurttaş Mühendislik Mimarlık Inşaat Asansör Doğalgaz taahhüt ticaret ve sanayi Ltd. Şti. Firmasını kurdu ve işletmeye devam etmektedir. 2015 yılında başlamış olduğu Dumlupınar üniversitesi Makine Mühendisliği bölümü yüksek lisans eğitimimi tez aşamasında devam ettirmekte. AK Parti Gençlik Kollarının çeşitli birimlerinde komisyon üyeliğinin ardından 5. Olağan Kongre’de Yönetim Kurulu ve Ardından Yürütme Kurulu Üyeliğine Seçilmiştir. Halen Yerel Yönetimler Birim Başkanı Olarak Görev Yapmaktadır. Orta Düzeyde İngilizce Bilmekte olup, Evli ve bir çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Gençlik Kolları Yön. Kur. Üyesi

  EMİNE ERBAŞ

  30 Kasım 1999 Kütahya da doğdu. ilköğretimini Kütahya'da tamamlamasının ardından Kılıçarslan Anadolu Lisesi'nden mezun oldu. 2017 yılında yeni seçmen biriminde çeşitli birimlerde görev almasının ardından 3 Şubat 2018 tarihi itibariyle Kütahya AK Parti Gençlik Kolları Yönetimin Kuruluna seçildi.

 • ×

  İl Gençlik Kolları Yön. Kur. Üyesi

  EMRE DURMAZ

 • ×

  İl Gençlik Kolları Yön. Kur. Üyesi

  ESRA SARICA

 • ×

  İl Gençlik Kolları Yön. Kur. Üyesi

  FATMA NUR GÜLER

  21 Mayıs 1996’ da Ankara’da doğdu. 2014 yılında Ankara’da Dr. Şerafettin Tombuloğlu Lisesinden mezun oldu. 2015 yılında Kütahya Dumlupınar Üniversitesi , Siyaset Bilimi Ve Uluslararası İlişkiler bölümünde öğrenciliğe başladı. Halen eğitim ve öğretimine devam etmek ile birlikte 3 sınıf öğrencisidir. İlaveten Açıköğretim Fakültesi Adalet bölümü 1. sınıfa devam etmektedir. Orta seviyede İngilizce , başlangıç/orta seviyede Japonca bilmektedir. 2015 yılından bu yana AK Parti Kütahya Gençlik Kolları İl Başkanlığında çeşitli görevler almıştır. Şuan Gençlik Kolları İl Sekreteri olarak görevine devam etmektedir. İşaret Dili Eğitimi ve Klasik Keman Eğitimi bilmektedir

 • ×

  İl Gençlik Kolları Yön. Kur. Üyesi

  HALİL ÖZKUL

  1990 yılı Kütahya doğumludur .ilk ve ortaöğretim imi tamamladıktan sonra 2011 ve 2016 yıllari arasinda ticaretle meşgul oldu. AK Partiye 2008 yilında üye olup ilçe gençlik kolları delegelikleri ve Köy başkanlığı görevlerinde bulundu. İl gençlik kollari 5.olagan kongremizde İl Genclik kolları yedek yönetim kurulu üyeligi, ardından mayıs 2018 de asil yönetim kurulu üyeligi ve eylül 2018 tarihinden itibaren yürütme kurulun’da AR-GE ve Eğitim birim başkanlığı görevine getirildi. Anadolu üniversitesi A.Ö.F. iktisat 3.sinif ve DPÜ Kütahya Teknik MYO inşaat teknolojisi 1.sınif öğrencisi olarak eğitim hayatına devam etmektedir. Evli ve 1 çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Gençlik Kolları Yön. Kur. Üyesi

  HASAN DÜNDAR

 • ×

  İl Gençlik Kolları Yön. Kur. Üyesi

  HAVVA DEMİRALAY

  01.12.1993 aslanapa/ kütahya doğumlu. İlköğretimini aslanapa ortaca ilköğretim okulunda tamamlamış olup 2013 yılında açıköğretim lisesinden mezun oldu. Lisans eğitimine 2014 yılında Kütahya dumlupınar üniversitesi fen edebiyat fakültesi arkeoloji bölümüne başlamış olup 2018 yılında mezun oldu. Ve halen 2014 yılında Eskişehir Anadolu üniversitesi türk dili edebiyatı bölümüne başlamış çiftanadal 3. Sınıf öğrencisi ve Dumlupınar üniversitesi sosyal bilimler enstitüsü yüksek lisans öğrencisidir. Orta seviyede İngilizce ve Yunanca dillerini bilmektedir.2018 Yılı Başında Gerçekleştirilen 5. Olağan Gençlik Kolları Kongresi İle Yönetim Kurulu Üyeliğine Seçilerek Aktif Görevlerine Devam Etmektedir.

 • ×

  İl Gençlik Kolları Yön. Kur. Üyesi

  İBRAHİM ŞİLDİR

 • ×

  İl Gençlik Kolları Yön. Kur. Üyesi

  KADRİYE ASILDOĞAN

 • ×

  İl Gençlik Kolları Yön. Kur. Üyesi

  MEHMET ŞAHİN

  04 Kasım 1994 tarihinde Fatih/İstanbul da doğdu. Memleketi Of/Trabzon’dur. Doğma büyüme İstanbul’da ikamet etti . İlk ve orta okul öğrenimimi İstanbul’da Hırka-i Şerif İ.Ö.O’da tamamladı. Ortaöğretim eğitimini Davutpaşa Anadolu Lisesi’nde tamamlayarak, 2015 yılında Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler bölümünde lisans eğitimi almaya başladı. Halen bu bölümde okumaktadır . Aynı zamanda Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Sosyoloji bölümü öğrencisidir. 2015 yılından beri siyasetle uğraşmaktadır. 2016 yılından beri Üniversitelerden sorumlu İl Gençlik Kolları Başkan Yardımcılığı görevini yürütmektedir.

 • ×

  İl Gençlik Kolları Yön. Kur. Üyesi

  MEHMET SİVRİKAYA

  19.09.1995 tarihinde Kütahya'da doğdu. İlköğretinimi Okçu-Güveççi İlköğretim Okulunda tamamladı. lise eğitimini Akşemsettin Anadolu İmam Hatip Lisesinde tamamladı ve Ardından Dumlupınar Üniversitesi İlahiyat Fakültesinde lisans eğitimini tamamladı. AK Parti Gençlik Kolları’na üniversite döneminde Üniak üyesi olarak katıldı. Ardından 2016 yılında yönetim kurulu üyeliğine seçildi. Yönetim Kurulun’da çeşitli birimlerde görev aldı. Halen teşkilat birim başkan yardımcılığı görevini sürdürmektedir..

 • ×

  İl Gençlik Kolları Yön. Kur. Üyesi

  MEHMET TAYYİB CANDAN

  1995 Eskişehir doğumlu olup, aslen Kütahyalıdır. İlköğretim çağımda ailesi ilebirlikte Kütahya’ya yerleşip, Lise eğitimimi Kütahya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde tamamladı. Kütahya Dumlupınar üniversitesi Muhasebe ve Vergi Uygulamaları bölümü mezunu. 2013 yılından itibaren İl Gençlik Kolları’nın çeşitli birimlerinde ve sivil toplum kuruluşlarımızın faaliyetlerinde aktif görevler almıştır. 2016 yılından bu yana Kütahya Gençlik Kolları İl Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapmakta ve Tanıtım ve Medya Birimi Başkan Yardımcısı görevinde bulunmaktadır.

 • ×

  İl Gençlik Kolları Yön. Kur. Üyesi

  MERVE YAVUZ

 • ×

  İl Gençlik Kolları Yön. Kur. Üyesi

  MÜCAHİD ELİAÇIK

 • ×

  İl Gençlik Kolları Yön. Kur. Üyesi

  MÜCAHİT AKIN

 • ×

  İl Gençlik Kolları Yön. Kur. Üyesi

  OĞUZHAN İNCE

 • ×

  İl Gençlik Kolları Yön. Kur. Üyesi

  ÖZGÜR KATIRAN

  5 Mayıs 1994 tarihinde Kütahya’da doğdu. 2013 yılında Kütaha Ticaret Meslek Lisesinden mezun oldu. 2013 yılında Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Gediz Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Tıbbi Dökümantasyon ve Sekreterlik bölümüne başlayıp 2015 yılında mezun oldu. Halen eğitim ve öğretimine Eskişehir Açıköğretim (AÖF) devam etmekse olup lisans tamamlama yapmaktadır. Orta seviyede İngilizce bilmektedir. 2015 yılından bu yana AK Parti Kütahya Gençlik Kolları İl Başkanlığında çeşitli görevler almıştır. İşaret Dili Eğitimi ve bilgisayar sertifikası mevcut olup şuan Kütahya Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tıbbi sekreter olarak görev almaktadır

 • ×

  İl Gençlik Kolları Yön. Kur. Üyesi

  ÖZGÜR REFİK

  1995 yılında Bursa’nın Yenişehir İlçesinde Doğdu. İlk Öğrenimi Yenişehir’de Tamamlamasının Ardından yine Bursa’nın İznik İlçesinde Lise Eğitimini Tamamlayarak 2013 yılında Üniversite Eğitimini Almak Üzere Kütahya’ya Geldi. Halen Dumlupınar Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümünde Lisans Eğitimini Sürdürmektedir. 2014 Yılında Üniversite Teşkilatı ile Gençlik Kollarında Görev Almaya Başladı. Üniversite teşkilatı ve Çeşitli Sivil Toplum Kuruluşlarında Aktif Görevler Aldı. 2016 Yılının Kasım Ayında Gençlik Kolları İl Yönetim Kurulu Üyeliğine Seçilerek Tanıtım ve Medya Birim Başkanı Olarak Görev Yapmaya Başladı. 5. Olağan İl Gençlik Kolları Kongresi Neticesinde Tanıtım ve Medya Birim Başkanlığı Görevini Devam ettirmektedir. Orta Düzeyde İngilizce ve Almanca Bilmekte olup Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı İletişim Merkezinde Çalışmaktadır

 • ×

  İl Gençlik Kolları Yön. Kur. Üyesi

  RIFAT ERSİN YAŞAR

 • ×

  İl Gençlik Kolları Yön. Kur. Üyesi

  RUKİYE NUR KARATAŞ

  1997 yılında Kütahya’da doğmuştur. Aslen Kütahya’nın Altıntaş ilçesindendir. İlkokul öğrenimini Kütahya Şehitler İlköğretim Okulun'da tamamlamıştır. Daha sonra Lise öğrenimini Kütahya Anadolu İmam Hatip Lisesinde tamamlamıştır. Anadolu Üniversitesinde öğrenci olan Karataş Maliye bölümünü okumaktadır. Hobi olarak başladığı fotoğrafçılığı şu an iş olarak yapmaktadır. AK Partideki görevi 5.olağan kongre ile yönetim kurulu asil üyesi olarak başlamış, şuan Çevre Şehir ve Kültür Başkanlığı yapmaktadır.

 • ×

  İl Gençlik Kolları Yön. Kur. Üyesi

  SEFA KİPİR

 • ×

  İl Gençlik Kolları Yön. Kur. Üyesi

  SELİM KAPLAN

  1989 Malatya doğumludur. 5. Olağan İl Gençlik Kolları Kongresi ile yönetim kurulu üyeliğine seçilmiştir. Ticaret ile meşgul olup esnaflık yapmaktadır. evli ve 2 çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Gençlik Kolları Yön. Kur. Üyesi

  SEMİHA KARTALMIŞ

 • ×

  İl Gençlik Kolları Yön. Kur. Üyesi

  ÜZEYİR KIRKIL

 • ×

  İl Gençlik Kolları Yön. Kur. Üyesi

  YUSUF ÇINAR

  19.09.1989 Kütahya doğumludur. İlköğretimi Mehmet Akif Ersoy İ.Ö.O. ve Ortaöğretimini ticaret meslek lisesinde Tamamladı .Şu an evliya çelebi eğitim ve araştırma hastanesi fizik tedavi ek hizmet binasında çalışmaktadır. AK Parti Gençlik Kollarına 2008 de üye oldu, Çeşitli birimlerde aktif görev almasının ardından 2016 yılında yönetim kurulu üyeliğine seçildi. Şu an sivil toplum ve halkla ilişkiler birim başkanlığını görevini yürütmektedir