• ×

  İl Başkanı

  ALİ ÇETİNBAŞ

  Ali Çetinbaş 1976 Kütahya Doğumludur. İlk, Orta, Lise Öğrenimini Kütahyada Tamamladı. Dumlupınar Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümünü 2000 Yılında Bitirdi. 2009 Yılında İl Yönetim Kurulu Üyesi Olarak, 2011 Yılında Siyasi Ve Hukuki İşler Başkanı Olarak Görev Aldı. Şehrimizde Bulunan Birçok Sivil Toplum Kuruluşunda Üyelik Ve Yöneticilik Yapmıştır. Evli Ve 2 Çocuk Babasıdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ABDURRAHMAN ALTINTAŞ

  Abdurrahman Altıntaş 1976 Kütahya Doğumludur. İlk, Orta Ve Liseyi Kütahya’da, Üniversiteyi Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesinde Tamamlamıştır. Aktif Siyaset Hayatına 2009 Yılında İl Yönetim Kurulu Üyesi Olarak Başlamıştır. Evli Olan Abdurrahman Altıntaş 2005 Yılından Bu Yana Mesleğini Serbest Avukat Olarak Sürdürmektedir.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  AHMED FUAD DURMAZ

  Ahmed Fuad Durmaz 1986 Kütahya Doğumludur. İlk Orta Lise Öğrenimini Kütahya’da Tamamlamıştır. İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi Mezunu, Dumlupınar Üniversitesi Kamu Yönetimi Yüksek Lisans Programı Öğrencisidir.2010-2012 Yıllarında İl Gençlik Kolları Başkanlığı Ve Genel Merkez Gençlik Kolları Mkyk Üyeliği Görevlerinde Bulundu. Halen Serbest Avukat Olarak Mesleğini İcra Etmektedir.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  AHMET ALTIPARMAK

  Türkiye Halk Bankası A.Ş.Bünyesinde Kontrolör ve Şube Müdürü olarak görevlerde bulundum. 2009 yılında emekli olduktan sonra Ak Parti Kütahya İl Teşkilatında İl Yönetim Kurulu üyesi olarak görev yapmaktayım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  AHMET ERDOĞMUŞ

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ALİ ABACI

  Ali Abacı 1955 Kütahya Doğumludur İlk Orta Ve Lise Öğrenimini Kütahya'da Tamamlamıştır Anadolu Üniversitesi İ.İ.B.F Fakültesi Yönetim Bilimleri Bölümünden Mezun Olmuştur 1978-1983 Yılları Arasında Kendi Şirketleri Abacılar Ofset Koll Sti De Çalışmıştır 1983 Yılında Kütahya Porselen A.S De Başlamış Olduğu Özel Sektördeki İş Hayatına Çeşitli Birimler De Yöneticilik Yaparak Devam Etmiş Olup 2012 Yılından İtibaren Ng Kütahya Seramik Porselen Turizm A.Ş Genel Müdür Yardımcılığı Görevine Getirilmiştir Halen Bu Görevi Yürütmektedir. Evli Ve İki Çocuk Babasıdır

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ALİ KILINÇ

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  EMİNE YILDIRIM

  EMİNE YILDIRIM 1968 TOKAT DOĞUMLUDUR. İLKOKULU KÜTAHYA 19 MAYIS İLKOKULUNDA ORTAOKULU ATATÜRK(MALTEPE) LİSESİNDE TAMAMLADI. 2012 YILINDA BERİ İL YÖNETİM KURULU ÜYESİ OLARAK GÖREVİNİ SÜRDÜN EMİNE YILDIRIM EVLİ VE 3 ÇOCUK ANNESİDİR.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  GÖKHAN KAHRAMAN

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  HALİL SEVER

  Halil Sever Sev-Yak Grubu Yönetim Kurulu Başkanıdır

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  HÜSNA BALKAN

  Hüsna Balkan 1970 Kütahya Doğumludur. İl Kadın Kolları Kurucu Üyesidir. Kuruluşundan Bu Yana Kadın Kollarının Çeşitli Kademelerinde Görev Almıştır. 8 Yıl Kadın Kolları Sosyal İşler Başkanlığı Yapmıştır.Kendi Şirketinde Üretim Sorumlusu Ve Personel İdareciliği Yapmaktadır. Evli Ve 3 Çocuk Annesidir.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  İLYAS BAŞAN

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  İSMAİL KARACA

  İSMAİL KARACA 1964 KÜTAHYA DOĞUMLUDUR. İMAM HATİP LİSESİNİ BİTİRDİKTEN SONRA DİYANET İŞLERİNDE GÖREV ALMIŞ DAHA SONRASINDA İSTİFA ETMİŞTİR. ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT FAKÜLTESİ MEZUNUDUR. TİCARİ HAYATINDA 20 YIL ÇİNİ PORSELEN ÜRETİMİNİN ARDINDAN EMEKLİ OLMUŞTUR. HALEN SERVİS OTOBÜSÜ İLE ÖĞRENCİ VE PERSONEL TAŞIMACILIĞI YAPMAKTADIR. DENİZ FENERİ, İHH, KIZILAY ÜYESİDİR. ESNAF ODALARI VE MİNİBÜSÇÜLERLE ODASI ÜYESİDİR. SİYASET AKADEMİSİNİ BİTİRMİŞ OLUP 12 YILDAN BERİ AK PARTİ ÜYESİDİR.7 YILDIR İL YÖNETİM KURULU ÜYESİDİR. DAHA ÖNCESİNDE REFAH PARTİSİ İL YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİ YAPMIŞ OLAN İSMAİL KARACA EVLİ VE 3 ÇOCUK BABASIDIR.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MEHMET CENAP ŞEHABEDDİN KILAVUZ

  Mehmet Cenap Şehabettin Kılavuz 1976 Kütahya Doğumludur İlk Orta Ve Lise Öğrenimini Kütahya'da Tamamlamıştır Dumlupınar Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümünden 1999 Yılında Dereceyle Mezun Olmuştur 2002 Yılında Dumlupınar Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Makine Mühendisliği Bölümünde Yüksek Lisansını Tamamlamıştır 1999 2003 Yılları Arasında Eüaş Seyitömer Termik Santrallerine Bağlı Alt Taşeronlarda Bakım Mühendisi Olarak Görev Almıştır Askerlik Görevini Kısa Dönem Olarak Tamamladıktan Sonra 2004 Yılında Kütahya Porselen Sanayi Aş Den Satın Alma Departmanında Çalışmaya Başlamıştır 2012 Yılında Ağustos Ayında Ng Kütahya Seramik Porselen Turizm Aş Sinde Satın Alma Olan Yöneticiliğine Atanmış Olup 2014 Yılından İtibaren Yönetim Kurulu Başkanı Asistanlığı Görevine Getirilmiş Ve Halen Görevini Sürdürmektedir Evli Ve 2 Çocuk Babasıdır

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MEHMET EĞRET

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MEHMET ER

  Mehmet Er 1955 Kütahya Doğumludur İlk Orta Öğrenimini Kütahya'da Lise Öğrenimini Kütahya Endüstri Meslek Lisesi'nde Tamamlamıştır Tügsaş Azot Fabrikasında 27 Yıl Bakım Atölyesi Nde Birinci Sınıf Bakım Ve Kaynak Ustası Olarak Görev Yapmıştır. Bu Görev Zarfında 10 Yıl Sendikada İşyeri Temsilcisi Olarak Hizmet Vermiştir. 23 Yıl Sendika Delegeliginde Bulunmuş, İş Sağlığı Ve İş Güvenliği Olarak Sendikayı Temsilen Altı Yıl Komisyon Üyeliği, Futbol Hakemliği Görevinde 9 Yıl Hakemlik, Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu 2 Yıl Tertip Komisyon Üyeliği Yapmıştır. Azot Sporda 3 Yıl Genel Kaptanı Görevinde Bulunmuştur. Konut Yapı Kooperatifinde Başkanlık Yapmış Halen Başkanlık Görevini Sürdürmektedir Evli Ve 3 Çocuk Babasıdır

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MEHMET SAVURGAN

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MESTAN GÖKSU

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MÜNEVVER DEMİR GÜL

  Münevver Demir Gül 1989 Kütahya Doğumludur. İlk Orta Ve Lise Öğrenimini Kütahya'da Tamamlamıştır. 2011 Yılında Bahçeşehir Üniversitesi Mimarlık Fakültesi'nden Mezun Olmuştur. 2011 Yılında Münevver Demir Mimarlık Adlı İşini Kurmuştur. Halen Serbest Mimar Olarak Mesleğini Sürdürmektedir.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MURAT KARACA

  Murat Karaca 1981 Kütahya Doğumludur.İlk Orta Ve Lise Öğrenimini Kütahya'da Tamamlamıştır.Dumlupınar Üniversitesi Satış Yönetimi-Pazarlama Bölümü Ve Dumlupınar Üniversitesi Tarih Öğretmenliği Bölümlerini Bitirmiştir.Dumlupınar Üniversitesi Sosyal Bilgiler öğretmenliği Yüksek Lisans programı öğrencisidir.Boğaziçi Eğitim Kurumları-Boğaziçi Çözüm Koleji-Boğaziçi Sürücü Kursu-Yargı Akademi Eğitim şirketleri Yönetim Kurulu Üyesi ve şirket müdürüdür. Birçok Dernekte Sosyal Ve Kültürel Faaliyetlerde Bulunmuş Olup Halen Derneklerde Üyeliği Devam Etmektedir. Evli Ve 2 Çocuk Babasıdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MUTTALİP KORKMAZ

  Muttalip Korkmaz 1963 Kütahya Doğumludur. İlk Orta Ve Lise Öğrenimini Kütahya’da Üniversite Eğitimini Anadolu Ünivesitesi İşletme Fakültesinde Tamamladı. 1989 Yılında Güral Porselen Grubunun Çeşitli Kademelerinde Çalışmaya Başladı. Halen Pazarlamadan Sorumlu İcra Kurulu Üyesi Olarak Çalışmaktadır. Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Ve Bağımsız Denetçi Belgelerine Sahiptir. Evli Ve 2 Çocuk Babasıdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  NURETTİN KAPLAN

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  NURSEDA PİŞKİNER SAKLAR

  Nurseda Pişkiner 1990 Kütahya Doğumludur İlk, Orta Ve Lise Öğrenimini Kütahya'da Tamamlamıştır. İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi Mezunudur. Serbest Avukat Olarak Mesleğini İcra Etmektedir.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ÖMER ÖZTAŞ

  Ömer Öztaş 1953 Kütahya Doğumludur İlk Orta Ve Lise Öğrenimini Kütahya'da Tamamlamıştır İş Bankası Servis Şefi Olarak Emekli Olmuştur Evli Ve 2 Çocuk Babasıdır

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  OSMAN ORHAN CENGİZ

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  SEVİNÇ ACAR

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  UMUT ESKİOĞLU

  UMUT ESKİOĞLU 1973 BALIKESİR DOĞUMLU, ÖĞRENİMİNİ KÜTAHYA’DA TAMAMLADIKTAN SONRA ASKERLİK HİZMETİNİ YAPMAK ÜZERE ÖNCE MALATYA VE ARDINDAN ERZURUM/PASİNLER’E GİTTİ. ASKERDEN DÖNDÜKTEN SONRA 1 SENE BALIKESİR DE YAŞADIKTAN SONRA 1996 YILINDA AİLE ŞİRKETİ OLAN DERYA MADENCİLİK SAN.TİC.LTD.ŞTİ BÜNYESİNDE ARAGONİT YAPI KİMYASALLARININ KURULUMUNDA BULUNDU. HALEN ARAGONİT YAPI KİMYASALLARI YÖNETİM KURULU ÜYESİ VE GENEL MÜDÜR YARDIMCISI OLARAK GÖREV YAPMAKTA, İÇ PAZAR VE İHRACAT ORGANİZASYONLARINI YÜRÜTMEKTE OLAN ESKİOĞLU, TÜRKİYE NİN BİRÇOK İL VE İLÇESİ İLE BİRLİKTE DÜNYANIN BİRÇOK ÜLKESİNDE TİCARİ FAALİYETLER AMACI İLE BULUNMUŞTUR. UMUT ESKİOĞLU KÜTAHYA GENÇ İŞ ADAMLARI DERNEĞİ(KÜGİAD) BAŞKANLIĞI, EGE AKDENİZ GENÇ İŞ ADAMLARI DERNEKLERİ FEDERASYONU(EGAFED)YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİ VE GENEL SEKRETERLİĞİ TÜRKİYE GENÇ İŞ ADAMLARI FEDERASYONU (TÜGİK) YÖNETİM KURULU ÜYELİKLERİNDE, DÜNYA TİCARET MERKEZİ(WTC) ÜYELİKLERİNDE BULUNDU. FOTOĞRAF DOSTLARI TOPLULUĞU(FDT) KURUCU BAŞKANLIĞI YAPAN UMUT ESKİOĞLU KÜTAHYA, ANKARA, LÜLEBURGAZ,ESKİŞEHİR,AFYON GİBİ BİR ÇOK İLDE FOTOĞRAF SERGİLERİ AÇTI VE SÖYLEYİŞİLER KONUK OLARAK KATILDI HALEN MÜSİAD İLE BİRLİKTE BİR ÇOK SİVİL TOPLUM KURULUŞUNDA ÜYE OLAN UMUT ESKİOĞLU EVLİ VE 2 ÇOCUK BABASIDIR.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  YASEMİN AŞIKOVALI ÇAKIR

  Yasemin Aşıkovalı Çakır 1978 Kütahya Doğumludur İlk Ve Orta Öğrenimini Kütahya'da Lise Öğrenimini Kütahya Anadolu Öğretmen Lisesi'nde Tamamlamıştır Ankara Gazi Üniversitesi Hukuk Fakültesi Mezunudur. 2002 Yılından Bu Yana Serbest Avukat Olarak Çakır Hukuk Bürosunda Çalışmaktadır.4.Olağan Merkez İlçe Kongresinde İlçe Başkan Yardımcılığı Ve Siyasi/Hukuki İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcılığı Görevlerinde Bulunmuştur. Evli Ve Bir Çocuk Annesidir.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  YUSUF CEYHUN

  Yusuf Ceyhun 1956 Kütahya Doğumludur.1979 Yılında Askerlik Hizmetini Tamamladı.1980 Yılında Evlendi. İnşaat Sektöründe Çalışarak Kendi İş Yerinden Emekli Oldu:1994-2002 Yılları Arasında B.B.P Kütahya İl Başkan Yardımcısı Olarak Görev Yaptı. Ak Partinin Kurulmasıyla Birlikte B.B.P’nden İstifa Ederek 2003 Yılında Ak Parti Üyesi Oldu. Dumlupınar Mahallesi Delegeliği Yaptı. Bir Önceki Dönem De İl Başkanlığı Seçimlerinde Yönetim Kurulu Üyeliği Görevinde Bulundu. Halen İnşaat Sektöründe Çalışan Yusuf Ceyhun Evli Ve 3 Çocuk Babasıdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ZEKERİYA MALTAŞ

  ZEKERİYE MALTAŞ 1977 KÜTAHYA DOĞUMLUDUR. İLKÖĞRENİMİNİ AZOT İLKOKULUNDA, ORTA ÖĞRENİMİNİ KÜTAHYA LİSESİNDE LİSE EĞİTİMİNİ ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ ELEKTRİK BÖLÜMÜNDE TAMAMLADI. LİSEYİ BİTİRDİKTEN SONRA TİCARETE BAŞLADI. 18 YILDIR PERDE, HALI VE TEKSTİL İŞİ İLE UĞRAŞAN ZEKERİYA MALTAŞ EVLİ VE 4 ÇOCUK BABASIDIR.