• ×

  İl Başkan Yrd/Siyasi Hukuki İşler

  MEHMET SAVURGAN

 • ×

  İl Başkan Yrd/Teşkilat

  ALİ KILINÇ

 • ×

  İl Başkan Yrd/Seçim İşleri

  YASEMİN AŞIKOVALI ÇAKIR

  Yasemin Aşıkovalı Çakır 1978 Kütahya Doğumludur İlk Ve Orta Öğrenimini Kütahya'da Lise Öğrenimini Kütahya Anadolu Öğretmen Lisesi'nde Tamamlamıştır Ankara Gazi Üniversitesi Hukuk Fakültesi Mezunudur. 2002 Yılından Bu Yana Serbest Avukat Olarak Çakır Hukuk Bürosunda Çalışmaktadır.4.Olağan Merkez İlçe Kongresinde İlçe Başkan Yardımcılığı Ve Siyasi/Hukuki İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcılığı Görevlerinde Bulunmuştur. Evli Ve Bir Çocuk Annesidir.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Tanıtım Medya

  OSMAN ORHAN CENGİZ

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sosyal Politikalar

  HÜSNA BALKAN

  Hüsna Balkan 1970 Kütahya Doğumludur. İl Kadın Kolları Kurucu Üyesidir. Kuruluşundan Bu Yana Kadın Kollarının Çeşitli Kademelerinde Görev Almıştır. 8 Yıl Kadın Kolları Sosyal İşler Başkanlığı Yapmıştır.Kendi Şirketinde Üretim Sorumlusu Ve Personel İdareciliği Yapmaktadır. Evli Ve 3 Çocuk Annesidir.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Dış İlişkiler

  UMUT ESKİOĞLU

  UMUT ESKİOĞLU 1973 BALIKESİR DOĞUMLU, ÖĞRENİMİNİ KÜTAHYA’DA TAMAMLADIKTAN SONRA ASKERLİK HİZMETİNİ YAPMAK ÜZERE ÖNCE MALATYA VE ARDINDAN ERZURUM/PASİNLER’E GİTTİ. ASKERDEN DÖNDÜKTEN SONRA 1 SENE BALIKESİR DE YAŞADIKTAN SONRA 1996 YILINDA AİLE ŞİRKETİ OLAN DERYA MADENCİLİK SAN.TİC.LTD.ŞTİ BÜNYESİNDE ARAGONİT YAPI KİMYASALLARININ KURULUMUNDA BULUNDU. HALEN ARAGONİT YAPI KİMYASALLARI YÖNETİM KURULU ÜYESİ VE GENEL MÜDÜR YARDIMCISI OLARAK GÖREV YAPMAKTA, İÇ PAZAR VE İHRACAT ORGANİZASYONLARINI YÜRÜTMEKTE OLAN ESKİOĞLU, TÜRKİYE NİN BİRÇOK İL VE İLÇESİ İLE BİRLİKTE DÜNYANIN BİRÇOK ÜLKESİNDE TİCARİ FAALİYETLER AMACI İLE BULUNMUŞTUR. UMUT ESKİOĞLU KÜTAHYA GENÇ İŞ ADAMLARI DERNEĞİ(KÜGİAD) BAŞKANLIĞI, EGE AKDENİZ GENÇ İŞ ADAMLARI DERNEKLERİ FEDERASYONU(EGAFED)YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİ VE GENEL SEKRETERLİĞİ TÜRKİYE GENÇ İŞ ADAMLARI FEDERASYONU (TÜGİK) YÖNETİM KURULU ÜYELİKLERİNDE, DÜNYA TİCARET MERKEZİ(WTC) ÜYELİKLERİNDE BULUNDU. FOTOĞRAF DOSTLARI TOPLULUĞU(FDT) KURUCU BAŞKANLIĞI YAPAN UMUT ESKİOĞLU KÜTAHYA, ANKARA, LÜLEBURGAZ,ESKİŞEHİR,AFYON GİBİ BİR ÇOK İLDE FOTOĞRAF SERGİLERİ AÇTI VE SÖYLEYİŞİLER KONUK OLARAK KATILDI HALEN MÜSİAD İLE BİRLİKTE BİR ÇOK SİVİL TOPLUM KURULUŞUNDA ÜYE OLAN UMUT ESKİOĞLU EVLİ VE 2 ÇOCUK BABASIDIR.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Yerel Yönetimler

  NURETTİN KAPLAN

 • ×

  İl Başkan Yrd/Ekonomi İşler

  ALİ ABACI

  Ali Abacı 1955 Kütahya Doğumludur İlk Orta Ve Lise Öğrenimini Kütahya'da Tamamlamıştır Anadolu Üniversitesi İ.İ.B.F Fakültesi Yönetim Bilimleri Bölümünden Mezun Olmuştur 1978-1983 Yılları Arasında Kendi Şirketleri Abacılar Ofset Koll Sti De Çalışmıştır 1983 Yılında Kütahya Porselen A.S De Başlamış Olduğu Özel Sektördeki İş Hayatına Çeşitli Birimler De Yöneticilik Yaparak Devam Etmiş Olup 2012 Yılından İtibaren Ng Kütahya Seramik Porselen Turizm A.Ş Genel Müdür Yardımcılığı Görevine Getirilmiştir Halen Bu Görevi Yürütmektedir. Evli Ve İki Çocuk Babasıdır

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler

  MEHMET ER

  Mehmet Er 1955 Kütahya Doğumludur İlk Orta Öğrenimini Kütahya'da Lise Öğrenimini Kütahya Endüstri Meslek Lisesi'nde Tamamlamıştır Tügsaş Azot Fabrikasında 27 Yıl Bakım Atölyesi Nde Birinci Sınıf Bakım Ve Kaynak Ustası Olarak Görev Yapmıştır. Bu Görev Zarfında 10 Yıl Sendikada İşyeri Temsilcisi Olarak Hizmet Vermiştir. 23 Yıl Sendika Delegeliginde Bulunmuş, İş Sağlığı Ve İş Güvenliği Olarak Sendikayı Temsilen Altı Yıl Komisyon Üyeliği, Futbol Hakemliği Görevinde 9 Yıl Hakemlik, Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu 2 Yıl Tertip Komisyon Üyeliği Yapmıştır. Azot Sporda 3 Yıl Genel Kaptanı Görevinde Bulunmuştur. Konut Yapı Kooperatifinde Başkanlık Yapmış Halen Başkanlık Görevini Sürdürmektedir Evli Ve 3 Çocuk Babasıdır

 • ×

  İl Başkan Yrd/Mali ve İdari İşler

  AHMET ALTIPARMAK

  Türkiye Halk Bankası A.Ş.Bünyesinde Kontrolör ve Şube Müdürü olarak görevlerde bulundum. 2009 yılında emekli olduktan sonra Ak Parti Kütahya İl Teşkilatında İl Yönetim Kurulu üyesi olarak görev yapmaktayım.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Ar-Ge

  HALİL SEVER

  Halil Sever Sev-Yak Grubu Yönetim Kurulu Başkanıdır

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sekreterlik

  ÖMER ÖZTAŞ

  Ömer Öztaş 1953 Kütahya Doğumludur İlk Orta Ve Lise Öğrenimini Kütahya'da Tamamlamıştır İş Bankası Servis Şefi Olarak Emekli Olmuştur Evli Ve 2 Çocuk Babasıdır

 • ×

  İl Başkan Yrd/İnsan Hakları

  ABDURRAHMAN ALTINTAŞ

  Abdurrahman Altıntaş 1976 Kütahya Doğumludur. İlk, Orta Ve Liseyi Kütahya’da, Üniversiteyi Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesinde Tamamlamıştır. Aktif Siyaset Hayatına 2009 Yılında İl Yönetim Kurulu Üyesi Olarak Başlamıştır. Evli Olan Abdurrahman Altıntaş 2005 Yılından Bu Yana Mesleğini Serbest Avukat Olarak Sürdürmektedir.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Çevre, Şehir ve Kültür

  MUTTALİP KORKMAZ

  Muttalip Korkmaz 1963 Kütahya Doğumludur. İlk Orta Ve Lise Öğrenimini Kütahya’da Üniversite Eğitimini Anadolu Ünivesitesi İşletme Fakültesinde Tamamladı. 1989 Yılında Güral Porselen Grubunun Çeşitli Kademelerinde Çalışmaya Başladı. Halen Pazarlamadan Sorumlu İcra Kurulu Üyesi Olarak Çalışmaktadır. Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Ve Bağımsız Denetçi Belgelerine Sahiptir. Evli Ve 2 Çocuk Babasıdır.