• ×

  Mustafa Şükrü Nazlı

  Kütahya'da doğdu. İstanbul Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği Bölümü mezunu.

  Görev Aldığı Sivil Toplum Kuruluşları:

  Teknik Elemanlar Derneği
  Kütahya Tanıtım Vakfı
  Zafer Kalkınma Ajansı
  Kütahya İmam Hatip Mezunları ve Mensupları Derneği
  Türkiye Gönüllü Kuruluşlar Vakfı
  Kütahya II. Organize Sanayi Bölgesi Müteşebis Heyet Üyeliği
  İHH İnsani Yardım Vakfı Kütahya Şubesi
  İHH Kütahya Derneği Kurucu Başkanlığı

  Siyasi Hayatı:

  1996-1997: Refah Partisi Kütahya İl Yönetim Kurulu Üyeliği
  2001-2003: AK Parti Kurucu İl Yönetim Kurulu Üyeliği
  2003-2008: AK Parti Kütahya İl Başkanlığı
  2009: AK Parti Kütahya Belediye Başkan Aday Adayı
  2009-2011: Kütahya İl Genel Meclis Başkanlığı
  2011: AK Parti Kütahya Milletvekili Aday Adayı

  Orta seviyede Fransızca ve başlangıç seviyesinde İngilizce biliyor. Evlidir.

 • ×

  Vural KAVUNCU

  Prof. Dr. Vural Kavuncu, 8 Mart 1966'da Kütahya’nın Tavşanlı ilçesinde doğdu. Baba adı Salih, anne adı Nuran’dır.

  1988 yılında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesini bitirdi. Aynı fakültede 1994 yılında Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon alanında uzmanlık eğitimini tamamladı.

  Elazığ Fırat Üniversitesi Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Anabilim Dalı kurucu öğretim üyeliği yaptı. 1995'te yardımcı doçent, 1998'de doçent oldu. 1999'da ikinci uzmanlığını tıp fizyolojisi alanında bitirdi. 2002'de Afyon Kocatepe Üniversitesine geçti. 2004'te profesör oldu.

  Anabilim Dalı ve Bölüm Başkanlığı, Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu Müdürlüğü, Fakülte Kurulu ve Yönetim Kurulu Üyelikleri, Senato Üyeliği gibi görevlerde bulundu.

  Çok sayıda ulusal ve uluslararası bilimsel makale ve tebliği bulunmaktadır.

  Kaplıca sağlık turizmi alanında ulusal ve uluslararası projeler yürüttü. Değişik sosyal sorumluluk projelerinde yer alan Kavuncu aynı zamanda meslek dernekleri ve kurullarında görev yapmaktadır.

  Halen Hayat Sağlık ve Sosyal Hizmetler Vakfı Ankara Şube Başkanıdır.

  24. Dönemde Kütahya Milletvekili seçildi. 24. Dönemde Akdeniz Parlamenter Asamblesi Türk Grubu üyeliği, Türkiye Macaristan Parlamentolararası Dostluk Grubu Başkanlığını yaptı. 24. Dönemde Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu üyesi olarak görev yaptı.

  25. Dönem Kütahya Milletvekili seçildi.

  İyi düzeyde İngilizce bilen Kavuncu, 2 çocuk babasıdır.

 • ×

  İshak Gazel

  1980 doğumlu. İlköğrenimi Afyon/ Dazkırı ilçesinde tamamladı. 1997  Kütahya İmam Hatip Lisesi mezunu. Aynı yıl girdiği İstanbul Üniv. Hukuk Fakültesini 2001 yılında bitirdi. 2004 yılından beri Kütahya’da serbest avukat olarak çalışmakta. Ayrıca Dumlupınar Üniv. İlahiyat Fakültesi 1. Sınıf öğrencisidir.

  Çok küçük yaşlardan itibaren siyasetle ilgilenmeye başladı. Milli Gençlik Vakfı Hukuk Fakültesi Başkanlığı görevini üstlendi.

  2005-2008 yılları arasında Ak Parti Kütahya İl Gençlik Kolları Başkanlığı
  2008-2011 yılları arasında Ak Parti Kütahya Merkez İlçe Başkan Yardımcılığı
  2012-2013 yılları arasından Ak Parti Kütahya İl başkan Yardımcılığı
  2013-2015 yılları arasında arasında da Ak Parti Kütahya İl Başkanlığı görevlerini ifa etti.

  Evli ve 1 çocuk babasıdır.

 • ×

  Ahmet Tan

  1965 yılında Kütahya’da doğdu.1988 yılında da İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Maliye Bölümü’nden mezun oldu.

  İstanbul’da özel sektörde bir süre idareci olarak çalıştıktan sonra, 1992 – 2005 yılları arasında Mali Müşavir unvanını da alarak özel bir şirketde Muhasebe Müdürü olarak görev yaptı.

  Gençlik yıllarından itibaren gelişim ve değişim adına sürekli üreten bir hayat  tarzı benimseyen Ahmet TAN, gelecek nesillere zemin inşa etmek adına 1993-1995 yılları arasında Gediz İlçesi Milli Gençlik Vakfı Temsilciliğinde yönetim kurulu üyeliği ve sonrasında da Başkanlık görevini yürütmüştür. Daha sonra ise GEGİAD (Gediz Genç İş Adamları Derneği), Gediz’i Güzelleştirme ve Yaşatma Derneği ve Gediz Hastanesini Yaptırma ve Yaşatma Derneği gibi Sivil Toplum Kuruluşlarının değişik kademelerinde görev yaptı. Birçok Sivil Toplum Kuruluşunun kurulmasında, teşkilatlanmasında ve faaliyetlerinde aktif rol aldı.

  Sivil Toplum Kuruluşlarındaki görev ve çalışmalarının yanında memleket Meselelerine ve Toplumsal sorunlara çözüm üretebilmek adına, 1995 yılında yapılan Genel Seçimlere Refah Partisi Kütahya Milletvekili Adayı olarak katıldı. Bu şekilde Siyasi Hayata atılan Ahmet TAN, sonrasında 1999 yılı Yerel Seçimlerinde Fazilet Partisi Gediz Belediye Başkan Adayı oldu.

  2001 yılında AK PARTİ Gediz İlçe Kurucu Üyesi olarak görev aldı. İlçe, belde ve köylerdeki teşkilatlanmaları başarılı bir şekilde tamamladıktan sonra, ekip çalışması ve takım ruhunun gerekliliğine inanan bir İlçe Başkanı olarak 3 Kasım 2002 yılı Milletvekili Genel Seçim Çalışmalarını büyük bir titizlik ve başarıyla yürüttü.

  2003-2006 ve 2008 yıllarında yapılan AK PARTİ olağan İlçe Kongrelerinde üç dönem üst üste İlçe Başkanı seçildi. Bu dönem; bütün teşkilat birimleri ile birlikte yapılan siyasi çalışmalar neticesinde, mahalli ve genel seçimlerde önemli başarıların elde edildiği bir dönem olmuştur.

  2013 yılından itibaren Meslek Hayatını Gediz’de Serbest Muhasebeci Mali Müşavir olarak devam ettirmektedir.

  Ahmet TAN, evli ve üç çocuk babasıdır.