• AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş, mazbatasını aldı

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımı ile gerçekleşen 6. Olağan Genel Kurul’da AK Parti Kütahya İl Başkanlığı vazifesine getirilen Çetinbaş, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte gittiği Kütahya Merkez İlçe Seçim Kurulu’nda mazbatasını aldı.
  Türkçe
 • Milletvekili Vural Kavuncu’dan Başkan Çetinbaş’a tebrik ziyareti

  AK Parti Kütahya Milletvekili Vural Kavuncu, 20 Ocak Cumartesi günu gerçekleştirilen Genel Kurul’da yeniden AK Parti Kütahya İl Başkanlığı görevine seçilen Ali Çetinbaş’a tebrik ziyaretinde bulundu. AK Parti Kütahya Milletvekili Vural Kavuncu, 20 Ocak Cumartesi günu gerçekleştirilen Genel Kurul’da yeniden AK Parti Kütahya İl Başkanlığı görevine seçilen Ali Çetinbaş’a tebrik ziyaretinde bulundu. Ziyarette konuşan Milletvekili Kavuncu, "Yeniden aynı göreve Ali Çetinbaş başkanımıza başarılar diliyorum. Cumhurbaşkanımızı bağrına basan hemşehrilerimize de şükranlarımı sunuyorum" dedi Çetinbaş, tebrik ziyareti sebebiyle Milletvekili Kavuncu’ya teşekkür etti.
  Türkçe
 • Milletvekili Tan ve Başkan Özkan’dan Ali Çetinbaş’a tebrik

  AK Parti Kütahya Milletvekili Ahmet Tan, Simav Belediye Başkanı Süleyman Özkan ile birlikte, 20 Ocak günü gerçekleştirilen Genel Kurul’da yeniden AK Parti Kütahya İl Başkanlığı görevine seçilen Ali Çetinbaş’ı ziyaret ederek, tebrik etti. AK Parti Kütahya Milletvekili Ahmet Tan, Simav Belediye Başkanı Süleyman Özkan ile birlikte, 20 Ocak günü gerçekleştirilen Genel Kurul’da yeniden AK Parti Kütahya İl Başkanlığı görevine seçilen Ali Çetinbaş’ı ziyaret ederek, tebrik etti. Çetinbaş ve yönetim kurulu üyeleri başarılar dileyen Tan, "Kongremize yoğun ilgi gösteren Kütahyalı hemşehrilerime şükranlarımı sunuyorum. Genel başkanımız ve Cumhurbaşkanımızın da katıldığı genel kurul gerçekten de muhteşemdi.Yeniden aynı göreve Ali Çetinbaş başkanımıza bararılar diliyorum" ifadelerini kullandı. Simav Belediye Başkanı Süleyman Özkan da, Çetinbaş ve yönetim kurulu üyelerini tebrik ettiğini ifade etti.
  Türkçe
 • Başkan Ali Çetinbaş’a ilk ’hayırlı olsun’ ziyareti Milletvekili İshak Gazel’den

  Yeniden AK Parti Kütahya İl Başkanlığı görevine seçilen Ali Çetinbaş’a, ilk ’hayırlı olsun’ ziyaretini AK Parti Kütahya Milletvekili İshak Gazel gerçekleştirdi. Yeniden AK Parti Kütahya İl Başkanlığı görevine seçilen Ali Çetinbaş’a, ilk ’hayırlı olsun’ ziyaretini AK Parti Kütahya Milletvekili İshak Gazel gerçekleştirdi. Ziyarette konuşan Gazel, "Bilindiği gibi, Cumartesi günü Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın da katılımı ile muhteşem bir kongre gerçekleştirdik. Kongre sonucu mevcut başkanımız Ali Çetinbaş yeniden bu göreve seçildi. Kendisini ve yeni yönetim kurulunu tebrik ediyorum. Kütahya’ya hizmetlerimiz artarak devam edecek" diye konuştu. Gazel’e tebrik ziyareti için teşekkür eden Başkan Ali Çetinbaş, "Çalışmalarda hep birlikte Kütahyamızı daha ileriye götürmek için el birliği ile çalışmaya devam edeceğiz" şeklinde konuştu.
  Türkçe
 • Kütahya AK Parti, Ali Çetinbaş ile yola devam

  Kütahya AK Parti, Ali Çetinbaş ile yola devam... Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da katıldığı kongrede 498 delege oy kullandı. 3 oy geçersiz sayıldı.
  Türkçe
 • Başkan Ali Çetinbaş, Tavşanlı’da İl Delegeleri ile bir araya geldi

  Bu kutlu davanın kutlu yolcuları, çok değerli dava arkadaşlarımız. 20 Ocak 2018 tarihinde yapılacak olan il başkanlığı kongremiz için il başkanımızın tüm ilçelerimizi ziyaret ederek delegeler ile bizzat görüşüp sizlerle hasbihal ...
  Türkçe
 • Ali Çetinbaş, Domaniç ilçesinde İl Delegeleri ile istişare toplantısı düzenledi.

  AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş, Domaniç ilçesinde İl Delegeleri ile istişare toplantısı düzenledi. Başkan Çetinbaş, AK Parti Domaniç İlçe Teşkilatını ziyaretinde Başkan Ahmet Özoğul, Yönetim Kurulu Üyeleri ve İl Delegeleri ile istişarelerde bulundu. Delegelere kartlarını ve davetiyelerini dağıtan Başkan Çetinbaş, daha sonra Tavşanlı ilçesine geçerek istişare toplantısına katıldı.
  Türkçe