• Başkan Ali Çetinbaş: “Muhtarlar, demokrasimizin temel taşlarıdır”

  Başkan Ali Çetinbaş: "Muhtarlar, demokrasimizin temel taşlarıdır" AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş, muhtarlık teşkilatının demokrasi zincirinin ilk halkasını oluşturduğunu belirterek, "Muhtarlarımız yerel demokrasinin temel taşlarıdır" dedi. AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş, muhtarlık teşkilatının demokrasi zincirinin ilk halkasını oluşturduğunu belirterek, "Muhtarlarımız yerel demokrasinin temel taşlarıdır" dedi.
  Türkçe
 • Başkan Ali Çetinbaş: “Tüm seçim bölgelerinde iddialıyız”

  Başkan Ali Çetinbaş: "Tüm seçim bölgelerinde iddialıyız" AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş, "Hedefimiz bütün ilçe merkezlerimizde Genel Merkezimizden gelen talimatlara uygun olarak en sevilen, halk tarafından en çok beğenilen, gönlünden Allah rızasını kaldırmadan memlekete hizmet edecek adayları belirleme noktasında etkin çalışmalar yapmaktır" dedi. AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş, "Hedefimiz bütün ilçe merkezlerimizde Genel Merkezimizden gelen talimatlara uygun olarak en sevilen, halk tarafından en çok beğenilen, gönlünden Allah rızasını kaldırmadan memlekete hizmet edecek adayları belirleme noktasında etkin çalışmalar yapmaktır" dedi.
  Türkçe
 • “Tüm saldırılara rağmen Türkiye ve Kütahya 2023 hedeflerine emin adımlarla ilerliyor”

  "Tüm saldırılara rağmen Türkiye ve Kütahya 2023 hedeflerine emin adımlarla ilerliyor" AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş, faiz ve döviz kuru üzerinden ekonomiyi hedef alan saldırılara rağmen, Türkiye’nin ve Kütahya’nın 2023 hedeflerine emin adımlarla ilerlediğini ifade etti. AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş, faiz ve döviz kuru üzerinden ekonomiyi hedef alan saldırılara rağmen, Türkiye'nin ve Kütahya'nın 2023 hedeflerine emin adımlarla ilerlediğini ifade etti.
  Türkçe
 • Başkan Çetinbaş ve Milletvekili Gazel, Psikoteknik Değerlendirme Merkezi’ni ziyaret etti

  Başkan Çetinbaş ve Milletvekili Gazel, Psikoteknik Değerlendirme Merkezi'ni ziyaret etti AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş, AK Parti Kütahya Milletvekili İshak Gazel ile birlikte, kent merkezi Asım Gündüz Caddesi üzerindeki Kale Psikoteknik Değerlendirme Merkezi’ni ziyaret etti. AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş, AK Parti Kütahya Milletvekili İshak Gazel ile birlikte, kent merkezi Asım Gündüz Caddesi üzerindeki Kale Psikoteknik Değerlendirme Merkezi'ni ziyaret etti.
  Türkçe
 • “Türkiye’nin geleceğine yapılan en büyük yatırım, eğitime yapılan yatırımdır”

  "Türkiye'nin geleceğine yapılan en büyük yatırım, eğitime yapılan yatırımdır" AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş, eğitime yapılan yatırımın, Türkiye’nin geleceğine yapılan en büyük yatırım olduğunu ifade etti. AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş, eğitime yapılan yatırımın, Türkiye'nin geleceğine yapılan en büyük yatırım olduğunu ifade etti.
  Türkçe
 • AK Parti Kütahya İl Gençlik Kolları Başkanlığı’ndan ‘Eskimeyen Tarih Kütahya’ konulu

  AK Parti Kütahya İl Gençlik Kolları Başkanlığı’ndan ‘Eskimeyen Tarih Kütahya’ konulu fotoğraf sergisi Kütahya AK Parti İl Gençlik Kollarının düzenlediği dünden bugüne "Eskimeyen Tarih Kütahya‘ isimli fotoğraf sergisi halkın beğenisine sunuldu.
  Türkçe
 • Başkan Ali Çetinbaş, yerel seçimlerdeki hedefini açıkladı: “İnşallah, 13 ilçe ve 15 beldeyi alacağız

  Başkan Ali Çetinbaş, yerel seçimlerdeki hedefini açıkladı: "İnşallah, 13 ilçe ve 15 beldeyi alacağız" AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş, yerel seçimlerdeki hedefini açıkladı.
  Türkçe