• Çetinbaş: “Sayın Erbaş, aniden geldi, Kütahya’yı daha yeni yeni tanımaya başladı”

  Çetinbaş: "Sayın Erbaş, aniden geldi, Kütahya’yı daha yeni yeni tanımaya başladı" AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş, "MHP Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş, başka başka şehirlerde doğmuş, başka şehirlerde yatırım yapmış ve aniden gelip şehrimizden milletvekili adayı olmuş bir beyefendi. Kendisi Kütahya’yı ve insanlarını daha yeni yeni tanımaya başladı" dedi. Çetinbaş, şehir gündemiyle alakalı düzenlediği basın toplantısında, gazetecilerin soruları üzerine Erbaş’ın kendisine yönelik eleştirilerine cevap verdi.
  Türkçe
 • Kütahya AK Parti, gündemi değerlendirdi

  Kütahya AK Parti, gündemi değerlendirdi AK Parti Kütahya İl Başkanı ve Milletvekilleri Ahmet Tan, İshak Gazel, Ceyda Çetin Erenler, 24 Haziran seçimlerinin ardından Parti binasında bir araya gelerek ‘başlangıç’ olarak değerlendirdikleri basın toplantısı gerçekleştirdi.
  Türkçe
 • ÇETİNBAŞ: “CHP KÜTAHYA’DA OYUNU ARTTIRMADAN MİLLETVEKİLİ ÇIKARTTI”

  ÇETİNBAŞ: “CHP KÜTAHYA’DA OYUNU ARTTIRMADAN MİLLETVEKİLİ ÇIKARTTI” AK Parti Kütahya İl Başkanlığı’nın bayramlaşma töreninde konuşan Başkanı Ali Çetinbaş, Cumhuriyet Halk Partisi’nin Kütahya’da 40 yıllık oyunu bir milim bile arttırmadan bir milletvekili çıkarttığını belirtti.
  Türkçe
 • “Bayramlar; dargınların barışarak hasretle kucaklaştığı istisnai günlerdir”

  "Bayramlar; dargınların barışarak hasretle kucaklaştığı istisnai günlerdir" AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş, bayramların; dargınların barışarak hasretle kucaklaştığı istisnai günler olduğunu ifade etti. Kurban Bayramı sebebiyle bir kutlama mesajı yayınlayan Çetinbaş,"Yüreklerimizde kurulan gönül köprüleriyle uzağı yakın eden bayramlar, dostluğu, barışı, huzuru, geleceği, hüznümüzü, mutluluğumuzu paylaştığımız birlik ve beraberliğimizi artıran kardeşliğimizin en sıcak haliyle hissedilmesini sağlayan mübarek ve mukaddes günlerdir. Bayramlarda yardımlaşma ve dayanışma duygularını daha yoğun bir şekilde yaşar, bu maneviyatı gelenek ve görenekleriyle kuşaktan kuşağa aktarılmasına vesile oluruz.Kurban Bayramı rahmet ve şefkat dolu günlerin en değerlilerindendir. Bayramlarımız insanların birbirleriyle kaynaşması kardeşlik ve dostluk bağlarının güçlenmesi için bir fırsat; birlik ve beraberliğimize huzur ve istikrarımıza kastedenlere verilecek en güzel bir cevaptır. Milli ve manevi değerlerimize sahip çıkarak hayatımıza sevgi, saygı, yardımlaşma, dayanışma ve hoşgörü duygularını egemen kıldığımız sürece inanıyoruz ki; daha güzel günlere ulaşacağız. Bu nedenle Kurban Bayramını fırsat bilerek üzüntülerin yerini sevincin alması, kardeşlik ve dostluk bağların filizlenmesi, birlik ve dirliğimizin daha güçlenmesi için en samimi ve içtenlik dolu duygularımızla ihya ederek değerlendirmeliyiz. Başta Kütahyalı hemşehrilerimiz olmak üzere, tüm İslam Aleminin milletimizin mübarek Kurban Bayramı’nı kutlar ülkemize ve tüm insanlığa barış, huzur ve esenlik getirmesini yüce Allah’tan niyaz ederim" ifadelerini kullandı.
  Türkçe
 • “Türkiye’yi ekonomik savaşla mağlup edeceğini zannedenler bir kez daha yanılacak”

  "Türkiye’yi ekonomik savaşla mağlup edeceğini zannedenler bir kez daha yanılacak" AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş, "Bizi, dolarla, parayla, ekonomiyle korkutamayacaklarını aslında 15 Temmuz akşamı anlamaları gerekiyordu.
  Türkçe
 • “Basın, demokrasimizin gelişmesinde önemli bir yere sahip”

  "Basın, demokrasimizin gelişmesinde önemli bir yere sahip" AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş, basının, demokrasinin gelişmesinde önemli bir yere sahip olduğunu kaydetti. Basın Bayramı nedeniyle açıklamalarda bulunan Çetinbaş, "Türk basınında sansürün kaldırılışının 108. yıl dönümü olarak kutladığımız Basın Bayramı’nda tüm basın mensuplarımızın bu anlamlı gününü en içten dileklerimizle kutluyoruz. Demokrasinin gelişmesinde önemi bir yere sahip olan, haber alma ve iletme özgürlüğünün en etkili aracı olan basınımız toplumsal yaşantımızın da vazgeçilmez bir parçasıdır. Basın ve medyamız yapıcı ve yerinde eleştiriler ile yol gösterici doğrulara, gerçekler ulaşmayı hedefleyici haberleriyle kamusal görevlerini büyük bir çabayla yerine getirirler. Basın ilkelerine bağlı, kişi hak ve hürriyetlerine saygılı, tarafsız ve objektif bir anlayış ile çalışan basınımız toplumun güvenini kazanması yanında kamu oyunundaki yanlış bilgilenmenin de önüne geçecektir. Toplumsal değerlere saygılı tarafsız bir anlayış ile görevini yerine getiren basınımız demokrasilerinin en büyük güvencesidir. Milletimize en doğru haberlerle ulaşmamızı sağlayan, bizlerin her alanda sesi olan değerli basın çalışanlarımıza, şükranlarımızı ve teşekkürlerimizi sunuyoruz. Ebediyete intikal etmiş tüm basın çalışanlarımıza ve gazetecilerimize Allah’tan Rahmet diliyoruz. Büyük bir fedakarlık ile görevlerine en iyi şekilde yapmaya çalışan bizleri ve toplumumuzu en doğru bilgi ve haberler ile aydınlatan tüm basın mensuplarımızın Basın Bayramı’nı kutlar görevlerinde başarılar dilerim" ifadelerini kullandı.
  Türkçe
 • ALİ ÇETİNBAŞ: “GELİŞMİŞ BİR KÜTAHYA İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

  ALİ ÇETİNBAŞ: “GELİŞMİŞ BİR KÜTAHYA İÇİN ÇALIŞIYORUZ” AK Parti Kütahya İl Başkanlığı’nın “Seçim Değerlendirme ve İstişare Toplantısı”nda konuşan Ali Çetinbaş “Tüm kadrolarımızla daha kalkınmış ve gelişmiş bir Kütahya için çalışıyoruz. Parti teşkilatımızın, belediyelerimizin ve il genel meclisimiz ile ilimize en iyi hizmeti sunmanın gayreti içerisindeyiz.”
  Türkçe