• AK Parti, Kütahya adaylarını tanıttı

  AK Parti, Kütahya adaylarını tanıttı AK Parti, Kütahya il, ilçe ve belde belediye başkan adaylarını kamuoyuna tanıttı. AK Parti Genel Merkez MKYK üyesi ve İstanbul Milletvekili İffet Polat'ın da katıldığı Dumlupınar Kapalı Spor Salonu'nda tören, yoğun bir katılımla gerçekleşti. Törende konuşan AK Parti Genel Merkez MKYK üyesi ve İstanbul Milletvekili İffet Polat, AK Parti belediyeciliğinin temelinin 1994 yılında cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın İstanbul Belediye Başkanı olarak seçilmesi ile başladığını ifade etti.
  Türkçe
 • Başkan Ali Çetinbaş: Kazanan yine milletimiz olacak

  Başkan Ali Çetinbaş: Kazanan yine milletimiz olacak AK Parti Kütahya Merkez İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen mahalle başkanları ile belediye başkan adayı tanışma ve istişare toplantısında konuşan AK Parti İl Başkanı Ali Çetinbaş, birlikte hizmetleri şaha kaldıracaklarını söyledi. Tanışma ve istişare toplantısına AK Parti İl Başkanı Ali Çetinbaş, AK Parti Kütahya Milletvekilleri Ahmet Tan ve Ceyda Çetin Erenler, AK Parti Belediye Başkan Adayı Ahmet Sami Kutlu, İl Yürütme Kurulu üyeleri ile Merkez İlçe Başkanı Muhterem Kılıç ve Merkez İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı.
  Türkçe
 • Başkan Çetinbaş ve milletvekillerinden Vali’ye ‘Hayırlı olsun’ ziyareti

  Başkan Çetinbaş ve milletvekillerinden Vali'ye 'Hayırlı olsun' ziyareti AK Prati Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş, milletvekilleriyle birlikte, Vali Ömer Toraman’a ’hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu. AK Prati Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş, milletvekilleriyle birlikte, Vali Ömer Toraman'a 'hayırlı olsun' ziyaretinde bulundu. Vali Toraman, Ali Çetinbaş ve AK Parti Kütahya Milletvekilleri Ceyda Çetin Erenler, Ahmet Tan ve İshak Gazel'i makamında ağırlayarak, bilgi alış verişinde bulundu. Ziyaret sonrası konuşan Başkan Çetinbaş, "Kütahya Valiliği'ne atanan Ömer Toraman'a milletvekillerimiz Ceyda Çetin Erenler, Ahmet Tan ve İshak Gazel ile birlikte 'hayırlı olsun' ziyaretinde bulunduk. Valimize yeni görevlerinde başarılar diliyor, hayırlı hizmetlere vesile olmalarını temenni ediyorum" ifadelerini kullandı. Vali Toraman, ziyaretleri sebebiyle Çetinbaş ve milletvekillerine teşekkür etti.
  Türkçe
 • Bakan Varank’a OSB’lerin ihtiyaçlarını ilettiler

  Bakan Varank'a OSB'lerin ihtiyaçlarını ilettiler AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş, AK Parti Kütahya Milletvekilleri Ceyda Çetin Erenler, Ahmet Tan ve İshak Gazel ile birlikte, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’ı ziyaret ederek Kütahya ve Zafer Organize Sanayi Bölgesi ile alakalı istişarelerde bulundular.
  Türkçe
 • AK Parti’de aday adaylığı başvuruları başlıyor

  AK Parti'de aday adaylığı başvuruları başlıyor AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş, aday adaylığı başvurularının 5 Kasım Pazartesi günü başlayacağını söyledi. Aday adayı olacaklara başarılar dileyen Başkan Çetinbaş, "31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan Mahalli İdareler Genel seçimlerinde Belediye Başkanlığı aday müracaatı siyasi partimizde 5 Kasım 2018 tarihinde başlayıp bir hafta sürecektir. Belediye ve İl Genel Meclis üyelikleri ...
  Türkçe
 • Milletin desteği ile daha ileri hedeflere ulaşacağız

  Milletin desteği ile daha ileri hedeflere ulaşacağız AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş, Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin, milletinin de güçlü desteği ile daha ileri hedeflere ulaşacağını ifade etti. AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş, Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin, milletinin de güçlü desteği ile daha ileri hedeflere ulaşacağını ifade etti.
  Türkçe
 • Bakan Ziya Selçuk Kütahya’ya geliyor

  Bakan Ziya Selçuk Kütahya'ya geliyor Milli Eğitim Bakanı Prof. Dr. Ziya Selçuk'un Şubat ayın Kütahya'ya geleceği bildirildi. Kütahya Valisi Ahmet Hamdi Nayir, AK Parti Kütahya Milletvekili Ceyda Çetin Erenler, AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş, DPÜ İslami Bilimsel Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Halis Aydemir ve AK Parti Kütahya İl Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Batur, Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'u makamında ziyaret ederek, görüş alış verişinde bulundular.
  Türkçe